En Güzel Adriyatik İç Deniz Gemi Turları - Adriyatik Kıyıları

En Güzel Adriyatik İç Deniz Gemi Turları

Adriyatik gemi turları ile büyülü şehirleri keşfetmek ve Ege sularında unutulmaz anlar yaşamak için birçok liman kentine uğrayarak en güzel şehirleri gezmek iç deniz turu atmak ve tarihlerini öğrenmek hayal değil. İç deniz kıyıları olan kentler ziyaret edilecek eşsiz manzaralar içermektedir. Atina, Bari, Dubrovnik, Venedik’in de içinde bulunduğu Adriyatik turu ile eşsiz tatil seçeneklerinden faydalanmak mümkün. Masmavi Adriyatik turlarına katılmak istediğinizde yapabileceğiniz seçimlerin başında yer alan Cruise gemileri ile yolculuk efsane geçmektedir. Gemi içerisinde yer alan tenis kortu, sinema salonu, kafeler, restoranlar, masaj ve spor merkezi, casinolar, disko ve gece kulüpleri bu gemi içerisinde bulunmaktadır. Beş yıldızlı bir tatil köyü havasında olan yüzen gemi eşsiz seçenekleri ile yolcularına unutulmaz anlar yaşatmaktadır.

Eşsiz Adriyatik’te Atina ve Venedik gezileri seçenekler arasında en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Pek çok farklı şehirde görülecek olan ve liman kültürünün var olduğu şehirlerde zaman geçirmek oldukça keyifli. Atina özel uygarlık mirasları ile birbirinden eşsiz kalıntıları içerisinde barındıran enfes bir şehirdir. Yunanistan için önemli birçok unsuru içerisinde barındıran kentte gezi ve mutfak kültürü gezginler için keşfedilmesi gereken özel unsurlar arasında bulunmaktadır. Özellikle eşsiz doğası, zeytin bağları ve adasında yer alan canlı tarihin tüm izlerini keşfetmek mümkün olmaktadır. Venedik, kanal ve köprüleri ile efsane olarak tanımlanmaktadır. Adiryatik’in en ünlü duraklarından Dubrovnik iç deniz harikası bir liman kenti olarak bilinmektedir. Önemini koruyan sahil kenti yüzlerce turisti kendisine çekmektedir.

Güney İtalya’da yer alan Puglia bölgesindeki Bari büyük liman kentleri arasında yer almaktadır. Ünlü bir ticaret merkezi olan şehirde birçok sahil ve tarihi mekan bulunmaktadır. Batık liman bölgesi olan Pheia Antik Yunan Teknolojileri Müzesi meraklıları için eşsiz bir tur noktası olarak değerlendirilmektedir. Adriyatik gemi turunun başlıca durakları arasında yer alan mavi tur seçenekleri ile birçok tatil programında gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Ortalama 9.000 TL’den başlayan fiyat seçenekleri ve yanı sıra birçok farklı avantajla gemi turuna dahil olmak mümkün olmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir