Vizesiz Priştine Turu 2 Gece - Vizesiz

Vizesiz Priştine Turu 2 Gece

Kültür başkenti olarak tanımlanan Priştine Kosova için oldukça önemli bir turizm bölgesi olarak tanımlanmakta ve binlerce turist vizesiz olarak farklı Priştine turlarına 2 ile 8 gece arasında katılmaktadır. Vizesiz Priştine turu farklı fiyat seçenekleri ile seyahat severler için harika fırsatlar sunmaktadır. Ortalama 229 EUR’dan başlayan fiyat seçenekleri ile tura katılımın mümkün olduğu seyahat programında 2 gece konaklama, kahvaltı, tarifeli ve ekonomik sınıf uçak bileti, havalimanı vergisi, alan hizmetleri bedeli ve zorunlu seyahat sigortası imkanlarından faydalanılmaktadır. İstanbul’dan hareket eden tur kafilesi 1 saat 40 dakika sonrasında Priştine Uluslararası Havalimanı’na iniş yapabilmektedir. Yolculuk öncesinde tüm konukların belirlenen saatte istenilen yerde olmaları son derece önemli olmaktadır.

Tur programının birinci gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan kalkan ilgili sefer sayılı yolcu uçağı Priştine Uluslararası Havalimanı’na inmek üzere hareket etmektedir. Tüm yolcuların kontrollerinin yapılmasının ardından ortalama 2 saat süren yolculuk sonrasında Kosova’nın başkenti Priştine’ye iniş gerçekleştirilmektedir. Varış sonrasında konuklar zamanlarını diledikleri gibi değerlendirebilmektedir. Serbest zaman sonrasında gece belirtilen otelde konaklama gerçekleşmektedir. 2.gün sabah kahvaltısından sonra günün istenildiği şekilde değerlendirilmesi mümkündür. Gerçekleşecek olan şehir turunda; 19.yüzyıl eseri olan Saat Kulesi, Kosova Müzesi,Osmanlı Padişahı I. Murad Hüdavendigar Türbesi, Fatih Sultan Mehmet Camii, Yaşar Paşa Camii gibi yerlerin görülmesi mümkün olmaktadır. Eşsiz mimarisi ve tarihi mekanları ile büyüleyici bir atmosfere sahiptir.

Turun 3.gününde sabah kahvaltısı sonrasında uçuş saatine bağlı olarak hareket edilmektedir. Uçuştan en az iki saat öncesinde otelden ayrılma işlemlerinin gerçekleşmesi gerekmektedir. Tur kafilesi İlgili havayolu firmasının tarifeli seferleri ile dönüş yolculuğunu başlatmaktadır. İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na doğru hareket eden yolcu uçağı ortalama 2 saat içinde İstanbul’a iniş gerçekleştirmektedir. Bu yolculuk sonrasında tur programı da sona ermektedir. Kosova’nın incisi Priştine Avrupa’nın eşsiz kültür merkezleri arasında yer almaktadır. Golyak Dağları’nın yamaçlarında kurulu cennet şehir; tarihi dokusu, kültürü, eserleri, mimarisi ve eşsiz festivalleri ile misafirlerini davet etmektedir. Kosova’nın başkenti Priştine’yi daha yakından keşfetmek isteyen kişiler tur programları hakkında bilgi alabilirler.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir