Vizesiz Adriyatik Cruise Ucuz Tur Paketleri - Adriyatik Kıyıları

Vizesiz Adriyatik Cruise Ucuz Tur Paketleri

Adriyatik Denizi gemi tur programı ile gezilip görülmesi gereken yerler arasında ilk başlarda bulunmaktadır ve vizesiz ucuz tur paketleri ile birçok tatilcinin tercihlerinin arasında yer almaktadır. Cruise gemisi Adriyatik’in eşsiz yerlerini gezip görmenin en keyifli yolu olarak değerlendirilmektedir. İtalya’dan Arnavutluk’a Bosna Hersek’ten Karadağ’a kadar birçok ülkeyi keşfetme imkanı sunan gemi turları ile seyahat etmek ayrıcalık olarak sunulmaktadır. Gemi turları ile vizesiz yolculuklar için tercih edilen yerler arasında; Akdeniz’de bulunan Mikanos, Siros, Santorini gibi Yunan Adaları yer almaktadır. Uzman rehberlerin öncülüğünde gezilip görülecek yerlere konuk olunması ve tur programı dahilinde aktivitelerden yararlanılması mümkündür. Seyahat severler için Cruise gemisi mavi turların vazgeçilmezleri arasındadır. Açık denizlerde tatil heyecanı yaşamak isteyenler, denizin dinlendirici atmosferinde zaman geçirmektedir.

Vizesiz olarak Adriyatik Cruise gemisi ile yapılacak olan eşsiz yolculuklar için 2018 yılı harika bir tercih olmaktadır. Örneğin ortalama 9.900 TL’den başlayan fiyatlarla 7 gece 8 gün Hırvatistan gezisi için erken rezervasyon seçenekleri dahilinde avantajlı gezi fırsatı yakalamak mümkündür. Doğası, tarihi ve mimarisi ile eşsiz yurt dışı tur paketini alarak Adriyatik Denizi’nde keyifli bir tatil geçirmek isteyen kişilere özel fırsatlar sunan tur programı tatilcileri beklemektedir. Uygun ödeme seçenekleri ile Dubrovnik, Mljet, Split,Pucisca, Bol, Makarska, Hvar, Korçula kıyılarından geçilmesi sureti ile mükemmel tatil fırsatlarından yararlanmak mümkündür. Gemi yolculuğunu tercih eden tatilciler için 7 gece yarım pansiyon konaklamalı fırsatların bulunduğu programda transfer seçenekleri de yer almaktadır. THY ile gidiş ve dönüşün sağlandığı yolculukta ekonomi sınıfı uçak bileti, yemekler, kahve ve çaylar, çeşitli etkinlikler yolcularına sunulmaktadır.

İki farklı çıkış noktası sunan Cruise gemi turlarında İstanbul çıkışlı olanların rotası; Dubrovnik, Venedik, Bari, Katakolon ve İzmir olarak sıralanırken İzmir çıkışlı olanlarda ise; Dubrovnik, Venedik, Brindisi ve Katakolon destinasyonları olarak belirtilmektedir. Balkan ve İtalya Yarımadası’nın eşsiz doğası, mimarisi ve güzellikleri ile örülü olan kentlerde tatilciler için uzun soluklu, keyifli ve heyecan verici anlar yaşamak mümkündür. Farklı bölgelere uygun fiyat seçenekleri ve erken rezervasyon ile seyahat etmek isteyen kişilerin kısa sürede iletişime geçmesi önerilmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir