Uygun Fiyatlı Tunus Gemi Turu Paketi - Akdeniz

Uygun Fiyatlı Tunus Gemi Turu Paketi

Kuzey Afrika sınırları içerisinde yer alan Tunus keşfedilmeye değer eşsiz kültürel yapıları ve doğal güzellikleri ile uygun fiyatlı seçenekleri ve gemi turu paketi fırsatları ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Yeryüzünün cenneti olarak nitelendirilen ülkeye gemi, uçak ve karayolu ile ulaşım sağlanmaktadır. Ancak en uygun paketi gemi ile yapılacak olan yolculuk sayesinde keşfetmek mümkün olmaktadır. Eşsiz ve gizemli olan yolculukla başkentte bulunan beyaz evleri, mimarisi ile büyüleyen yapıları, farklı medeniyetlere ait izleri görmek mümkündür. Tunus’a gemi ile yolculuk gerçekleştirmek isteyen turistler Akdeniz kıyılarında güneşlenerek Büyük Sahra Çölü’nde safariye çıkma heyecanını yaşamaktadır. En uygun fiyat seçeneklerini tercih ederek, erken rezervasyon seçenekleri ile uygun fiyatlı bilet alımı mümkün olmaktadır. Tunus gemi tur program paketleri ortalama 900 Euro ile 1200 Euro’dan başlayan seçenekler ile satışa sunulmaktadır.

Tunus tur programının 1.gününde İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan gerekli kontrollerin yapılmasının ardından ilgili firmanın uçuş seferi düzenleyen uçağı ile uçuş gerçekleşmektedir. Varış sonrasında transfer aracı ile gemiye transfer gerçekleşmektedir. Yolcuların kabinlere yerleştirilmesinin ardından geceleme limana demir atan gemide gerçekleşmektedir. 2.gün Tunus sınırlarında bulunan yolcular için serbest zaman dilimi bulunmaktadır. Konuklar istedikleri takdirde ekstra olarak Tunis, Sidi Bou Said ve Charte gezisine katılabilmektedir. Bu gezi kapsamında dünyanın en büyük mozaiği olan Bordo Müzesi gezilmektedir. Sonrasında ise yolcular limana dönüş yaparak gemide konaklamaktadır.

3.gün kahvaltı sonrasında serbest zaman için geziye çıkan kişiler ekstra düzenlenen gezilere bedel ödeyerek katılabilmektedir. Gezi sonrasında otele transfer sağlanmaktadır. Bu gezi sırasında Aglebit havuzları, Kairouan’da Okba In Nafa Cami yakından keşfedilebilmektedir. Yanı sıra burada en iyi korunan tarihi El Jem Colosseum ve müzesini yakından görmek mümkün olmaktadır. 4.gün kahvaltı sonrasında tur programının sona ermesi nedeni ile limandan çıkış işlemleri gerçekleşmektedir. Belirlenen saatte transfer işlemi ile havalimanına ulaşan yolcular uçuşun gerçekleşeceği havayolu firması ile İstanbul’a hareket etmektedir. Deniz ve safarinin bir arada yaşanacağı bir tatil düşleyen herkesin erken rezervasyon seçeneklerinden faydalanarak tur programına dahil olması önerilmektedir. Unutulmaz anlara şahitlik etmek ve eşsiz ülkeyi keşfetmek için kaçmaz fırsat sizleri bekliyor.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir