Üsküp İstanbul kalkışlı tur paketi - Vizesiz

Üsküp İstanbul kalkışlı tur paketi

Pegasus Hava Yolları şirketinin düzenlemiş olduğu Üsküp İstanbul kalkışlı tur paketi avantajı daha önce Üsküp’ü gezmeyenler için 09 Şubat – 23 Ekim tarihleri arasında kaçırılmayacak fırsattır. Havayolu şirketinin zaman zaman yurt dışı için yaptığı kampanyalar müşterilerine hem uygun fiyat hem de konforlu bir şekilde seyahat etme şansını sunar. Bilet sorgulama ve rezervasyon işlemleri web sitesinden online olarak kolay bir şekilde yapılabilir. Uygun fiyatlarda ve belirli bir zaman aralığında geçerli olan kampanyalarda koltuk sayısı sınırlı olduğu için web sitesinden takip etmek gereklidir.

Üsküp için düzenlenen tur paketi iki gece üç gün olarak düşünülmüştür. Tur paketinde gidiş – dönüş ekonomi sınıfı uçak bileti, üç ya da dört yıldızlı Üsküp otellerinde iki gece konaklama ve oda kahvaltı bulunmaktadır. Üsküp’ü daha önce ziyaret edemeyenler için bu avantajlı paketin üç günlük programı müşteriler için vakitlerini en güzel değerlendirecekleri şekilde düzenlenmiştir. Serbest bırakılan zaman dilimlerinde yolcuların ilgi duydukları yerleri gezerek ya da farklı aktivitelerle zamanı geçirme fırsatı verilmiştir. Turun ilk gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanından, Üsküp Alexander The Great Havalimanına uçuş yapılarak Üsküp’te kalınacak otele giriş yapılır. Daha sonra Üsküp’ü gezme imkanı verilir. İkinci gün ise sabah kahvaltısından sonra gün müşterilerin dilediği gibi gezmesi ile devam ediyor. Üsküp kalesi, Türk çarşısı, Davut Paşa hamamı Yahya Paşa Camii, Sultan Murat Camii, İsa Bey Camii, Çifte Hamam, Sulu Han, Kapan Han gezilmesi için önerilebilecek yerler arasındadır. Ayrıca Büyük İskender heykeli, Rahibe Teresa Anıtı ve Rahibe Teresa’nın Evi de ilgi çekebilecek yerler arasında bulunmaktadır. Tercihlere ve ilgi alanlarına göre müşteriler diledikleri yerleri gezebilirler. Gece konaklama otelde yapılır. Üçüncü gün ise otelden ayrılma ve yaklaşık olarak bir buçuk saatlik yolculuk ardından İstanbul’a varış olarak geçer.

Bu kampanyalar sadece Pegasus Havayolları şirketi tarafından yapılmakta olup herhangi bir soru ya da problem karşısında müşteri odaklı çalışan personel her zaman yardımcı olmaktadır. Pegasus Hava Yolları şirketinden biletler alındıktan sonra gidilememe durumu olursa isteğe göre iptal edilebilir fakat iptal yerine açığa alınmış olan biletler kampanya haricinde değerlendirilmesi mümkün değildir. Her zaman müşteri memnuniyetine önem veren havayolu şirketinin düzenlediği uygun fiyatlı turlar web sayfasından takip edilebilir ve gidilip görülmeyen yerler de cazip fiyatlara gezme şansını yakalayabilirsiniz.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir