Tokyo Eğlence Mekanları Tur Paketleri - Uzakdoğu

Tokyo Eğlence Mekanları Tur Paketleri

Tokyo dünya tarafından bilinen ünlü eğlence mekanları ile dikkat çekmekte olup ülkemizden Tokyo şehrine gezi düzenlemek isteyenlere uygun fiyatlı tur paketleri seçeneği bulunmaktadır. Tokyo eğlence mekanları tur paketleri için ilk başta araştırma yapmak gerekmektedir. Gezi düzenleyen tur şirketleri, tur fiyatları, gezi gün sayısı bu noktada oldukça önemlidir. 8 günlük ve tek kişi için Japonya’nın Tokyo, Osaka ve Seul şehrine düzenlenen turun ortalama fiyatı 31 bin TL. olup bu fiyat gün sayısına ve tur şirketine göre değişebilmektedir. Tur gezileri rehber eşliğinde olup gezip görmek ve bilgi almak mümkündür. Tur gezilerinde sezon dışında rezervasyon yaptırmak ve taksitli ödeme seçenekleri gezi severlere kolaylık sağlamaktadır.

Tokyo birçok yönden gelişmiş görenleri büyüleyen bir şehirdir. Tokyo ile bütünleşen birbirinden farklı eğlence ve oyun mekanları vardır. Ziyaretçiler tarafından en çok dikkat çeken eğlence ve oyun merkezleri: Owl Cafe Akiba Fukurou, Samurai Armor Photo Studio, Mega Web, Pallate Town Big Ferris Wheel, Ninja Trick House In Tokyo, Cat Cafe Calico Shinjuku, Owl Cafe ve Bar Owl Villagi, Harajuku, Tokyo Toy Museum, Ikefukuro Cafe, Asakusa Nekoen, Owlpark Owl Cafe Ikebukuro ve Tokya Joypolis sayılabilirken bunların yanında Tokyo gece hayatına renk katacak birçok mekan yer almaktadır.

Tokyo’da zaman geçirmek oldukça zevklidir. Eğlenceli geçenin gecenin ardından gündüzleri dolu dolu geçirmeyi sağlayacak birçok gezi mekanı bulunmaktadır. Bunlar:

  • Fuji Dağı: Ünlü ressamların tablolarında görülen bu dağ adeta Japonya’nın simgesidir. Dağın etrafında dağın görselliği ile bütünleşen birçok göl bulunmaktadır. Görselliği ile turistlerin dikkatini çeken alanda trekking imkanı da bulunmaktadır.
  • Ghibli Müzesi: Japonya kültürünü en iyi anlatan mekanlardan biridir. Müze içinde yer alan anime ve mangalar oldukça dikkat çekicidir.
  • Ginza: farklı yapılara ev sahipliği yapan yerde birçok seçkin mağaza görmek mümkündür. Aynı zamanda hediyelik eşya çeşidi bakımından oldukça zengin bir yerdir.
  • İmparatorluk Sarayı: Günümüzde Japonya İmparator’unun yaşadığı yerdir. Tokyo’nun simgelerinden biri olan saray görülmeye değer yerler arasındadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir