Tiflis Eğlence Yerleri Tur Paketi - Karadeniz

Tiflis Eğlence Yerleri Tur Paketi

Gürcistan başkenti olan Tiflis içerisindeki güzellikleri ve eğlence yerleri insanların buraya gelmesine neden olmakta ve bu talep karşısında ülkemizin en ünlü tur şirketleri tur paketi hazırlamak suretiyle insanların bu alanda meydana gelen ihtiyaçlarını etkin olarak karşılama yoluna gitmektedirler. Ülkemize de yakın bir konumda olması Tiflis’in tatil için tercih edilmesinin en önemli nedenlerinden bir tanesi olmasına nede olurken yıl içinde binlerce insan buraya giderek farklı bir tatil yapmanın keyfini yaşamaktadır. Tur paketi için insanların ödemesi gereken miktar ise paketlerin içeriğine göre farklılık göstermesine rağmen, uygun seviyede olduğunu söylemek mümkündür. Bu paketleri satın alan kişiler farklı bir ödeme yapmamakta ve yemek, içecek, konaklama gibi temel ihtiyaçlar firma tarafından giderilmektedir. Katılımcılar sadece Tiflis içerisinde gezerken tapmış oldukları harcamaları karşılarlar.

İstanbul’da buluşan katılımcılar Atatürk Havalimanının dış hatlar terminaline geçiş yaparlar. Bu terminalden daha önce şirket tarafından alınan biletlerini onaylatan kişiler uçağa geçerek kısa sürede Tiflis’e ulaşırlar. Bu aşamadan sonra şirket yetkililerinin karşıladığı katılımcılar öncelikle konaklama yapacakları otele geçerler. Katılımcılar burada kahvaltıyı ücretsiz bir şekilde yaparken diğer yemekler dışarıda yenildiği için kendilerinin karşılaması gerekebilir. Ayrıca buraya geldikten sonra tur şirketinin organize ettiği bir panoramik tur ücretsiz olarak yapılırken ekstra turlar için ücret talep edilmesi söz konusu olabilir ve bundan dolayı insanların maddi olarak hazırlıklı olması gerekir.

Tiflis içerisinde çok sayıda gezilecek nokta ve eğlence yeri vardır. Eğlenmek isteyen kişiler buralara giderek gece boyunca farklı aktivitelere katılabilir. Söz konusu aktiviteler arasında müzik dinleme ya da eşlik etme önemli bir yer tutar. Dans ve ışık gösterilerinin yapıldığı mekanlarda insanlara adeta görsel bir şölen sunulur. Bunların dışında şehir sınırları içerisinde çok sayıda tarihi yapı da bulunur ki bunların başında Narikala gelir. Başkentte yer alan bu tarihi kalenin 4.yüzyılda yapıldığı biliniyor. Şehrin yüksek bir noktasında bulunması, şehir savunmasının buradan etkin olarak yapılmasını sağlamaktadır. Buna bağlı olarak da buraya hakim olan devletler bu kaleyi kullanmıştır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir