Symphony Of The Seas Batı Akdeniz Turları - Akdeniz

Symphony Of The Seas Batı Akdeniz Turları

Batı Akdenizi dünyanın en büyük ve en yeni gemisiyle turlamanın ayrıcalığını Symphony Of The Seas gemisiyle yaşamak mümkün, klasik tatil anlayışını değiştiren Symphony Of The Seas Batı Akdeniz Turları oldukça seçkin bir hizmeti misafirlerine sunmaktadır. Barcelona başlangıçlı bu tur kapsamında Akdeniz limanlarını başlatan başa gezebileceksiniz. Bu doğrultuda tur programı kapsamında aşağıdaki turistik gezilmektedir;

1. Gün | Barcelona – İspanya18:00
2. Gün | Palma De Mallorca – İspanya08:00 – 16:00
3. Gün | Provence(marseilles) – Fransa09:00 – 18:00
4. Gün | Florence/pisa(laspezia)İtalya08:30 – 20:30
5. Gün | Rome (civitavecchia) – İItalya07:00 – 20:00
6. Gün | Naples – İtalya07:00 – 20:00
7. Gün | Denizde- Seyrüsefer
8. Gün | Barcelona – İspanya 05.00

Tur kapsamında 1. Gün; İspanya Katalonya Özerk Bölgesi gezilmektedir. Devamında Barselona şehrinin tarihi ve turistik mekanları gezilmektedir. 2. Gün; Palma Adası gezilmektedir. İspanya’nın en büyük adası olan Palma, tam bir turistik cennet olarak tanımlanmaktadır. Bölge İspanya’nın önemli turizm merkezlerinden birisidir. 3. Gün; Fransa’nın Marsilya kenti gezilmektedir. Burada leziz yemekleri tadarak, çok beğenilen tarihi ve turistik alanları gezebileceksiniz. 4. Gün; nihayet İtalya’ya gelerek, İtalya’nın ünlü turizm merkezlerini gezebileceksiniz. 5. Gün; Roma şehrinin sıra dışı gezinti mekanlarını turlayacak ve Roma şehrini keşfedeceksiniz. 6. Gün; Napoli şehrinin gizemli tarihi dokusuyla tanışarak, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşayacaksınız.

Tur kapsamında 7. Gün ise; tüm günü denizde geçirerek, denizin ve geminin keyfini süreceksiniz. 8. Gün; turun başlangıç noktası olan Barselona’ya geri dönerek, unutulmaz bir tatil keyfi yaşayacaksınız. THY ile ulaşım fiyatlara dahildir. Bunun yanı sıra tüm transfer hizmetleri de fiyat içerisinde yer almaktadır. Ayrıca otel konaklamaları ve liman vergileri de fiyata dahildir. Rehberlik hizmetleri, gemideki animasyonlar, gemideki yiyecekler de fiyat kapsamında yer almaktadır. Görüldüğü üzere eşsiz bir tatil deneyimini bu tur sayesinde yaşamak mümkün olmaktadır. Ayrıca tur sayesinde Akdeniz kıyılarının tüm tarihi dokusuyla tanışarak limanlarda güzel anılar biriktirebileceksiniz.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir