Sapphire Turları Güneydoğu Asya 12 Gece - Uzakdoğu

Sapphire Turları Güneydoğu Asya 12 Gece

Sapphire Turları ile 26 Ekim 2017 ve 24 Şubat 2018 arası tarihlerde seçilecek kalkış zamanı ile birlikte 12 gece boyunca Güneydoğu Asya bölgesindeki pek çok rotayı keşfetme ve eşsiz bir tatil yapabilme imkanı bulunmaktadır. Tur kapsamında 12 gün boyunca gemide tam pansiyon konseptiyle konaklama sağlanacak ve turun başlangıç noktası olan Singapur bölgesine Qatar Airways firmasının İstanbul Atatürk Havalimanından kalkış yapan ve Doha Havalimanını aktarma merkezi olarak kullanan uçağıyla ulaşım sağlanacaktır. Tur programı kapsamında ilk gün Atatürk Havalimanında gerekli bagaj ve güvenlik kontrolü işlemleri sonrasında saat13.05 itibariyle harekete geçilmekte ve aktarma noktasından geçilerek ertesi gün sabah saat 09.15 dolaylarında Singapur’a iniş sağlanmaktadır.İlk gün konuklar uçakta geceleme yapacaklardır ve Singapur’a ulaştıktan sonra havalimanından özel araçlar ile geminin bulunduğu limana transfer sağlanacaktır.

Singapur limanındaki hazırlıkların ve gerekli prosedürlerin tamamlanması ile birlikte saat 16.00 civarında gemi hareket edecektir. Seyahatin 3. ve 4. günleri denizde seyir halinde geçecek ve 5.gün itibariyle Endonezya’nın Bali limanına varış saat 07.00 itibariyle gerçekleştirilecek ve Bali’de yaklaşık 10 saat boyunca kalınacaktır. Gün sonuna doğru saat 17.00 sularında Bali’den ayrılarak Malezya Kuala Lumpur bölgesine doğru seyahate çıkılacaktır ve buradaki yolculuk için yaklaşık olarak 2 günü aşkın bir zaman dilimi gerekmektedir. 8.gün itibariyle Malezya Kuala Lumpur limanına yanaşan gemi bölgede vereceği 11 saatlik molanın sonrasında saat 19.00’da tekrar harekete geçecektir.Turun 9. Günü Malezya ülkesinin bir başka bölgesi olan Penang’a ulaşım sağlanacak ve saat 08.00 civarında gemi limana demirleyecektir.

Günü Penang bölgesinde tamamlayan misafirler saat 20.15 gibi limandan ayrılacak ve geceyi gemide geçirerek turun sonraki günü Tayland’ın dünyaca bilinen bölgesi Phuket’e ulaşarak geçirilecektir. Phuket kentinde geçirilecek 9 saatlik tatilin sonrasında geri dönüş için yola çıkılacaktır. Seyahatin 10. Gün akşamı ve 11. Gününün tamamı denizde seyir halinde geçirilecek ve son gün yerel saat itibariyle 07.00’da Singapur’a varış sağlanacaktır. Gemide alınacak kahvaltı ile birlikte misafirlere serbest zaman imkanı verilecek ve dileyen misafirler için rehber organizatörlüğünde ekstra sentoza adası turu düzenlenecektir. Bölgede bulunan Faber kalesi, Sentona Adası, Singapur tarihini yansıtan mumyalar müzesi gibi turistik rotaların gezilmesi ile birlikte havalimanına transfer işlemi sağlanacak ve Katar’ın Doha kentine uçuş gerçekleştirilecektir. Doha Havalimanına yapılan ulaşım sonrasında saat 07.10’da İstanbul’a dönüş yapmak üzere bölgeden çıkış sağlanacaktır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir