Şanghay Gezilecek Yerler Tur Paketi Bul - Uzakdoğu

Şanghay Gezilecek Yerler Tur Paketi Bul

Şanghay Gezilecek Yerler Tur Paketi Bul

Çin denince akla gelen ilk şehirlerden biri olan Şanghay yıl içinde binlerce turiste ev sahipliği yapmakta olup ülkemizden Şanghay gezilecek yerler için farklı tur firmaları tarafından hazırlanan farklı tur paketleri bulunmaktadır. Şanghay gezilecek yerler tur paketi bul, artık internet dünyası ile oldukça kolaydır. Evde zaman kaybetmeden Şanghay’a düzenlenen turlar hakkında bilgi sahibi olmak oldukça kolaydır. Yine internet üzerinden tur firmalarını, tur fiyatlarını, gezi programlarını ve gezi gün sayısını takip etmek oldukça kolaydır. Bu yöntem ile erken rezervasyon kolaylığı da sağlanmaktadır. Böylece en uygun fiyata istenilen tarih için tur ayarlamak kolaylaşmaktadır.

Şanghay dünyanın önemli metropolleri arasındadır. Ortalama 25 milyonluk nüfusu ile Çin’in en büyük şehirlerinden bir tanesidir. Şanghay’ı ziyaret eden turistlere birbirinden farklı aktivite imkanı ve gezme noktası bulunan şehir, yıl içinde binlerce turiste ev sahipliği yapmaktadır. Ülkemizden Şanghay’a düzenlenen 7 günlük ve tek kişilik turun ortalama fiyatı 12 bin TL. olup bu fiyat tur şirketlerine, kişi sayısına ve gün sayısına göre değişmektedir. Tur fiyatına dahil olan hizmetler: Belirlenen günlerde konaklama ve kahvaltı, gidiş ve geliş yol masrafları, havalimanı vergileri, şehirler arası transfer ücretleri, zorunlu seyahat sigortası olarak sayılabilmektedir. Tüm kişisel gezme ve harcamalar tur fiyatına dahil değildir.

Şanghay gezisi düzenlemek isteyenler için şehrin gezilecek yerleri:

  • The Bund: Bu bir yürüyüş yoludur. Bu yol etrafında 52 adet tarihi bina yer almaktadır. Aynı zamanda bu yol üzerinde restoran, bar, kafe, gece kulübü ve alış veriş merkezi bulunmaktadır. Hem gezmek hem yürümek için ideal bir yerdir.
  • Şangay Dünya Finans Merkezi: Bu gökdelen 492 metre yüksekliğinde olup dünyanın 5. en büyük gökdelenidir. Turistlerin 100. kata çıkmasına izin verilmektedir. Burada dünyanın en yüksek gözlem noktası bulunmaktadır.
  • Şanghay Müzesi: Bu müze Çin’in farklı dönemlerine ait kültürünü bir arada bulundurmaktadır. Çin kültürünü en iyi yansıtan yerler arasındadır. İçinde 120.000’den fazla eser bulunmaktadır. Bu müzeyi tam anlamıyla gezmek için 2 veya 3 gün ayırmak gerekmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir