Romanya gece hayatı ve fiyatları - Karadeniz

Romanya gece hayatı ve fiyatları

Gece hayatıyla ön planda yer alan Romanya, gece kulüplerinin sayısının fazla olduğu, uygun fiyatlı eğlencenin mümkün olduğu ve oldukça lüks bir gece hayatının yaşanılabileceği bir ülke konumundadır. Cebinizde 200 dolarınız varsa Romanya gece kulüplerinde sizden daha kralı da yoktur diye bir açıklama size çok iddialı gelebilir. Ancak durum tam olarak da böyledir. Özellikle Bükreş gece hayatının merkezi konumundadır. Esasında gece hayatı ya da eğlence denilince ilk akla güvenlik gelmektedir. Zira gece hayatının yoğun yaşanıldığı bölgelerde en çok karşılaşılan sorunların başında gece hayatı gelmektedir. Bu doğrultuda Romanya Bükreş gece hayatının özelliklerini aşağıdaki gibi sıralamak mümkün olmaktadır;

 Romanya güvenli bir ülkedir
 Romanya’da gece hayatı lüks olarak değil bir ihtiyaç olarak görülür
 Romanya’da hayat oldukça ucuzdur
 Bölgedeki gece kulüplerinin çoğunluğu elit düzeydedir
 İçecekler oldukça uygun fiyatlıdır
Bükreş’in en ünlü kulüplerine gelince; Banboo Club Bucharest, bölgedeki gece kulüpleri arasında en ön plana çıkanıdır. Bükreş şehrinin en bilinen gece kulübüdür. Üst düzey bir eğlence anlayışının bulunduğu mekanda; oldukça etkileyici bir mimari tasarım uygulanmıştır. Ayrıca iç dekorasyon olarak da modern bir yapıya sahiptir. 5000 kapasitesi bulunan kulübün, Gece kulübünde bir adet restoran, güzel bir yüzme havuzu ve Bambu salonu bulunmaktadır. Bükreş’in bir diğer ünlü gece kulübü ise; The Silver Church Club’tür. Müzik dinlemeyi sevenler için harika bir mekan olarak ön plana çıkan bu kulüp; 1000 kişilik kapasitesi olan bir gece kulübüdür. Kulüpte; barok tarzı mobilyalar ve şatafatlı bir görüntü hakimdir. Visa ve MasterCard kredi kartları kulüpte geçerli olmaktadır. Aydınlatma koşulları ise mükemmel bir şekilde dizayn edilmiş durumdadır.

The Office Bucjharest gece kulübü, Romanya’nın ilk kulüpleri arasında yer almaktadır. Canlı performansların bulunduğu gece kulübünde oldukça eğlenceli anlar yaşamak mümkün olmaktadır. Green Hours 22 Club Jazz Cafe, uluslar arası caz festivallerine ev sahipliği de yapmaktadır. Bükreş’in en popüler olan caz kafelerinden birisidir. Yer altı kafe kulübü özelliğine sahip olması mekanı gizemli kılmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir