RegalPrincess gemiyle Doğu Karayipler Turları - Karayipler

RegalPrincess gemiyle Doğu Karayipler Turları

Regal Princess gemisi Princess Cruise firmasının en yeni ve en büyük gemisi olma özelliğini taşımakta ve Doğu Karayipler Tur fiyatı 1699 eurodan başlayıp 2014 yılının Mayıs ayında seferlerine başlayan gemi 3560 yolcu kapasitelidir, tahmini 1100 adet balkonlu kabin bulunan gemi 330 metre uzunluğundadır, gemi içerisinde diskodan, casinoya, saunadan, güzellik salonuna kadar çeşitli bölümler bulunmaktadır. Ülkemizde gemi seyahatlerine olan ilgi giderek artmakta dolayısıyla da tur şirketleri çeşitli turlar düzenlemektedir. Bu turlar İstanbul Atatürk Havaalanından Miami Havaalanına hareket edilerek başlamaktadır. Aktarmalı ya da direk olarak gerçekleştirilen yolculuk sonunda havaalanına ulaşıldıktan sonra özel araçla birlikte otele transfer sağlanmaktadır. Otele yerleştirten sonra da misafirlere serbest zaman sunulmaktadır.

2.gün kahvaltının ardından Fort Lauderdale limanında hazır bulunan gemiye transfer olunup, pasaport ve check-in işlemlerinden sonra kabinlere yerleşilip misafirlere serbest zaman verilir. 16.00 sularında limandan hareket edecek olan gemi 3. Gün Bahamalar’ın Princess Cays adasına geçer. 4.gün denizde yol alacak olan gemi 5.gün Amerikan Virgin Adaları ST. Thomas adasına ulaşır. 6.gün Hollanda Antilleri St. Maarten adasına geçilir ve saat 18.00’a kadar serbest zaman verilir. 7. ve 8.gün tam gün olarak denizde yola devam edilir, dileyen misafirler geminin günlük spor aktivitelerinden yararlanabilirken dileyen misafirlerde gemide bulunan diğer aktivitelere katılabilir. 9.gün Fort Laudardale limanına tekrar dönüş yapılıp gemiden çıkış işlemleri gerçekleştirilir.

Havaalanına geçmeden önce ekstra olarak düzenlenecek Outlet turuna katılma imkanı sağlayan misafirler bu sayede dünyaca ünlü markaların ürünlerini oldukça ekonomik rakamlara alma fırsatı elde ederler. Tur ertesi havaalanına transferleri gerçekleştirilen yolcular bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından İstanbul’a hareket ederler ve geceleme uçakta geçirilir.Regal Princess gemisiyle Doğu Karayipler Tur fiyatı 1699 €’dan başlamaktadır.Fiyatlara dahil olan hizmetler arasında gidiş-dönüş uçak bileti, 1. Sınıf otelde Miami’de 1 gece konaklama, tam pansiyon olarak gemide 7 gece konaklama, liman ve havalimanı vergileri, seyahat sağlık sigortası, program dahilindeki tüm transferler ve rehberlik hizmetidir.Fiyat dahilinde olmayanlar ise; telefon, kuru temizleme gibi kişisel harcamalar, ekstra turlar, vize ücreti ve yurtdışı çıkış harcı, servis personeli bahşişi.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir