Promosyon 5* Allure Of TheSeas İle Batı Karayipler - Karayipler

Promosyon 5* Allure Of TheSeas İle Batı Karayipler

Dünyanın en büyük tur gemilerinden bir tanesi olan 5* Allure Of TheSeas ile yapılan turların bir kısmında promosyon uygulaması yapılmakta olup katılımcılar böylelikle Batı Karayipler gezisi için daha az ücret ödemektedir. Batı Karayipler bölgesinde yer alan önemli merkezleri 5* Allure Of TheSeas gemisi ile ziyaret etme fırsatı bulan katılımcılar ayrıca geminin sağlamış olduğu farklı imkanlardan da yararlanarak çok keyifli zamanlar geçirmektedir. Tur şirketleri tarafından satışa sunulan paketleri satın alan katılımcılar ayrıca yapacakları ekstra harcamaları da karşılamak durumundadır. Özellikle alkollü içecek kullanan kişiler bunları gemi içerisinde alabilmek için ekstra ücret ödemek durumundadır. Bunun dışında yapılacak olan alışverişler de yine kişilerin karşılaması gereken harcamalar içerisinde yer almaktadır.

5* Allure Of TheSeas gemisi içerisinde bulunan imkanlar insanların çok keyifli zaman geçirmesini sağlamaktadır. Geminin içerisinde sauna, spor salonu ve benzer imkanlar bulunmakta ve kişiler deniz üzerinde yol alırken bunlardan yararlanabilmektedir. Devasa aracın en üst katında ise havuz yer almakta ve kişiler burada havuza girdikten sonra Batı Karayiplerin güneşinin keyfini çıkarabilmektedir. İstanbul’dan yola çıkan kişilerin ilk durağı ünlü tatil kenti Miami olmaktadır. Buradaki otelde bir süre konaklama fırsatı bulan kişiler daha sonra ise Florida’ya geçerek burada gemiye binilmektedir. Öncelikle geminin ilk durağı Bahamalar olmakta ve buradaki Nassau ziyaret edilmektedir. Nassau’da bulunan güzellikler ziyaret edildikten sonra ise bir sonraki durağa doğru yola çıkılmaktadır.

Nassau’dan sonra bir gün denizlerin üzerinde geçmekte ve insanlar bu esnada gemide yer alan imkanları kullanmaktadır. Daha sonra ise Meksika’ya geçiş yapılmakta ve burada yer alan dünyaca ünlü tatil noktası Cozumel’e gidilmektedir. Burada yaklaşık 12 saat kalan yolcular daha sonra Honduras’a geçmektedir. Honduras içerisinde yer alan Roatan kenti görüldükten sonra tekrar Meksika’ya geçilmekte ve bu defa PuertoCosta Maya ziyaret edilmektedir. Burada ise yaklaşık 10 saat kalındıktan sonra tekrar Miami’ye doğru yola çıkan yolcular daha sonra ise İstanbul uçağı ile yurda dönmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir