Philadelphia Tur paketi fiyatları - Amerika

 Philadelphia Tur paketi fiyatları

ABDnin Pensilvanya eyaletinde bulunan Philadelphia ülkenin beşinci büyük kenti olup tur paketi araştırmaları yapıldığında eklenen diğer şehirlerle birlikte fiyatları ve gün sayısının arttığı görülür.  Philadelphia tur paketleri fiyatları gezinin gün sayısına, gezilecek şehir sayısına ve yapılacak aktivitelere göre değişmektedir. Genellikle New York, Orlando, Miami, Philadelphia ve Washington D.C olarak düzenlenen tur paketleri fazlaca rağbet görmektedir. 5 rota üzerinden yapılan tur 9 gece 10 gün sürmektedir.

Turun programı ise şöyledir:

1.Gün: İstanbul Atatürk Havalimanından New York havaalanına uçuşun ardından bekleyen otobüslerle Orlando’ya geçilir.

2.Gün: Orlando’da dileyenler ekstra düzenlenen Magic Kingdom turuna katılır, dileyenler ise serbest zamanla kenti tanıyabilirler.

3.Gün: İsteyenler filmlerden tanınan kahramanları görmek ve film setlerinde yaşananlara daha yakından tanık olmak için ekstra düzenlenen Universal Stüdyoları turuna katılabilir.

4.Gün: Oteşdeki kahvaltının ardından Miami’ye hareket edilir. 4 saatlik yolculuğun ardından gelinen Miami’de panoramik şehir turu yapılır. Yapılan turda Art Deco, Miami Limanı, şehir merkezi, May Fair Bölgesi, Küçük Havana, Coconut Grove, Biscayne Körfezi ve Calle Brickell Avenue görülür. Dileyenler ekstra düzenlenen Yıldızlar Adası Turuna katılabilir.

5.Gün: Kahvaltıdan sonra Amerika Birleşik Devletlerinin en güney ucunda buluna Keyt West için ekstra düzenlenen tam günlük geziye dahil olabilir. 32 ada ve 40 köprü geçilerek ulaşılan kentte Hemingway’ın Evi ve Key West Aquarium gezilir. Akşamında Florida Mall’da alışveriş için serbest zaman bırakılır. 6.Gün: Miami’den havayolu ile Washington’a uçulur. Washington’da, Capitol, Eski Posta Merkezi, FBI Binası, Beyaz Saray, Arlington Mezarlığı, Pentagon Binası, Vietnam ve Kore Şehitlere Anıtı, Abraham Lincolna Anıtı görülür. Ardından Philadelphia’ya geçilir.

7.Gün: Oteldeki kahvaltının ardından, Amerika Birleşik Devletleri’nin doğduğu, bağımsızlık bildirgesinin imzalandığı kentte genel bir gezi yapılır. Gezide, Liberty Hall ve Özgürlük Çanı gibi ülkenin doğumuna şahitlik etmiş olan tarihi mekanlar gezilir. Bağımsızlık Liman Müzesi gezisi, İki Saatli Duvar Mile Philadephia yürüyüşü, denk gelirse Çiçek Gösterisi izlenir, Segway cheesesteak turu, Eski Şehir ve Bağımsızlık Milli Parkı yürüyüşü, Hop on Hop of Tramvay gezisi gibi çeşitli aktiviteler yapılacak modern teknolojiden yararlanmayan Amishler’in yaşadığı Lancester’a geçilir.

8.Gün: 5 ilçeden oluşan New York gezisi yapılır. Yapılan gezide Madison Square, Birleşmiş Milletler Binası, Rockfeller Center, Central Park, Times Meydanı, Dünya Ticaret Merkezi gibi önemli mekanlar görülür. Özgürlük Heykeli’ni yakından görüp fotoğraf çektirme fırsatı yakalanır.                                            9.Gün: Ekstra düzenlenen Central Park, Doğa Tarihi Müzesi ve Intrepid Uçak Gemisi ve Uzay Mekiği turuna katılır. Gezilerin bitimiyle birlikte havalimanına geçilerek İstanbul’a hareket edilir.                                                                                                                                                                   10.Gün: İstanbul’a varış ve turun bitmesi

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir