Orlanda eğlence yerleri tur paketi bul - Amerika

Orlanda eğlence yerleri tur paketi bul

Orlanda eğlence yerleri tur paketi bul

60lı yıllara kadar bataklıktan ibaret olan Orlando yapılandırma çalışmaları neticesinde bugünkü durumuna getirilmiş olup bul işlemlerini yapanlar eğlence yerleri yoğunluklu tur paketi bulacaktır. Tarihi geçmişi olmayan kent için arama motorlarında Orlando eğlence yerleri tur paketi bul incelemeleri neticesinde mimari yapılardan çok parkların olduğu gezi programları olduğu fark edilecektir. Orlando turları Miami ile birlikte yapılmaktadır ve ortalama 6 gece 7 gün sürmektedir.  Kente gelenlerin amacı eğlenmek olduğundan misafirlerini çocuklar gibi mutlu edecek merkezler bulunmaktadır. 1.Gün: İstanbul Atatürk Havalimanında pasaport, bagaj kontrollerinin ardından Miami Havalimanına uçulur. Havaalanında bekleyen özel otobüslerle yolculuğun verdiği yorgunluğu atabilmek ve ertesi günkü eğlenceye enerji depolamak ve dinlenmek için otele geçilir.

2.Gün: Kahvaltıdan sonra panoramik Miami turu yapılır. Miami turunda, Coral Gables, Coconut Grove, zengin evlerin bulunduğu bölgeler, Bilmore Oteli, South Beach, Küçük Havana Mahallesi ve Bayside gezilerek keşfedilir. Turun ardından dileyenler ünlülerin pahalı villaları ve Key Biscayne Körfezinin görüleceği Tekne Gezisine veya her türlü ünlü markanın fabrika satış mağazalarının bulunduğu Outlet Alışveriş Gezisine dahil olabilir. İsteyende serbest zamanda vakit geçirebilir. 3.Gün: Otelde alınan kahvaltının ardından karayoluyla Orlando’ya geçilir. 4.Gün: Kahvaltıdan sonra dileyenler ekstra düzenlenen Sea World Gezisine katılabilir. Sea World Gezisi’nde, dünyanın en büyük su parkı görülüp eğitimli balinaların, fokların, denizaslanlarının ve yunusların eşsiz gösterileri izlenir. Sea World Gezisinin ardından Orlando’da bulunan fabrika satış mağazalarına gidilerek alışveriş yapılır. Alışverişin ardından otele geçilir.

5.Gün: Otelde yapılan kahvaltının ardından ekstra ücretle düzenlenen Universal Film Stüdyoları gezisine isteyenler dahil olabilir. Universal Film Stüdyoları’nda E.T, Karayip Korsanları, Jaws gibi filmlerin nasıl çekildiği, film hileleri, film kahramanlarını görme fırsatı yakalanır. Özel hazırlanmış düzeneklerde filmin bazı bölümlerini yaşamak, şovlar ve gösterilerle süslenmiş olan bu mekanda eğlendikten sonra ekstra düzenlenen Island of Adventure Gezine geçilir. İsteyenlerin katılabileceği bu gezide en son açılmış olan parkta eğlence dünyasının en son teknolojisi görülecek ve bu teknoloji ile eğlencenin doruk noktasına ulaşılacaktır. Kentin ünlü fast foodunun ve garnitürlerinin tadına bakıldıktan sonra eğlenceye devam edilir. Ekstra gezilerin bitiminde konaklamak için otele geçilir.

6.Gün: Dönüş için Miami Havalimanına karayoluyla geçilir.

7.Gün: THY uçağı ile İstanbul Atatürk Havalimanına uçulup gezi sonlandırılır.

 

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir