MscSeaside İle Karayipler Gemi Turu - Karayipler

MscSeaside İle Karayipler Gemi Turu

Dünyanın en güzel tatil bölgelerinden bir tanesi olarak kabul edilen Karayipler için ülkemizde bulunan tur şirketleri tarafından gemi turu paketleri satılmakta ve bu paketlerden bir tanesinde dünyanın en büyük gemilerinden MscSeaside bulunmaktadır. MscSeaside ile yapılacak olan gemi turundan insanlar çok büyük keyif aldığı gibi ayrıca söz konusu devasa araç ile Karayipler gibi çok özel bir bölgeye gidiliyor olması alınan keyfi daha da artırmaktadır. Gemi içerisinde yer alan imkanlara gelmeden önce bu devasa aracı göre kişiler çok büyük bir şaşkınlık yaşamaktadır. Adeta bir oteli andıran bu yüzen dev yolcuların her türlü beklentilerine cevap verebilecek özelliklere sahiptir. İçerisinde yüzme havuzundan spor salonuna varıncaya dek birçok imkanın bulunduğu gemi ile yapılan yolculuk insanlara çok büyük keyif vermektedir.

Yukarıda genel hatları ile bahsedilen geziye katılan kişilerin öncelikle tur paketi alması gerekmekte ve daha sonra ise pasaport ve vize işlemlerini yapması gerekmektedir. Pasaport ve vize işlemleri yapılırken dikkat edilmesi gereken çok önemli bir husus bulunmaktadır. Bu işlemin mutlaka şirketin söylediği şekilde yapılması gerekmektedir. Çünkü yapılacak gezi kapsamında farklı ülkelere ait kentler ziyaret edilmekte ve buralar için vizelerin alınması gereklidir. Bu ülkelerin listesi de şirketlerden alınmalıdır. Bunun dışında kalan işlemlerin tamamı tur şirketi tarafından ayarlanmaktadır. Kişilerin alkollü içecek, kişisel alışverişler dışında ödemesi gereken bir tutar bulunmamaktadır. Fakat ziyaret edilen kentlerden alınacak hediyelik eşyalar olacağı için katılımcıların buna hazırlıklı gelmesi çok önemlidir.

Toplamda 7 gece 8 gün sürecek gezide katılımcılar bir gece 4 yıldızlı bir otelde konaklama yapacaklardır. Bu konaklama şirket tarafından karşılanmaktadır. Öncelikle İstanbul’dan Miami’ye gelen kişiler burada yer alan otelde konaklamakta ve şehri ayrıntılı olarak gezmektedir. Daha sonra ise mavi sulara açılan yolcular bazen bir iki gün boyunca suların üzerinde kalmakta ve geminin sağlamış olduğu imkanlarla keyifli zamanlar geçirmektedir. Daha sonra ise Cayman Adalarına gelen yolcular burada yer alan önemli noktaları ziyaret etmektedir. Buradan sonra ise Meksika sahilleri ziyaret edilmekte ve İstanbul’a dönülmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir