MscSeaside ile Karayipler Bahamalar Gemi Turu - Karayipler

MscSeaside ile Karayipler Bahamalar Gemi Turu

Gemi tur sezonunun vazgeçilmez rotası Karayipler ve Bahamalara gitmek için MscSeaside bu iki önemli bölgeye uygun fiyatlarla gemi turları düzenlemektedir. Tatil sezonunun vazgeçilmez bölgeleri arasında yer alan Karayipler dünya ülkelerinden birçok turisti ağırlamaktadır ve avantajlı gemi turu fırsatları ile seyahat eden turistler bölgenin doğası, denizi, tarihini yakından keşfetme şansı yakalamaktadır. Gerçekleştirilen tur programının 1.gününde İstanbul’dan Miami’ye hareket eden kafile varışın ardından otele transfer edilmektedir. 2.gün Florida’dan gemiye binen yolcular hareket öncesinde eyaleti gezme şansı elde etmektedir. Rehber eşliğinde; CoconutGrove, Bayside, Miami Beach, Tarihi Biltmore , Little Havana ve zenginlerin mahallesi görülecek yerler arasında yer almaktadır. Gezi sonrasında gemiye dönülmesinin arıdan akşam saatlerinde gemi limandan ayrılarak denize açılmaktadır.

3.gün ve 4.gün gemide seyir halinde olan yolcular gemi içi aktivitelerden; yüzme, alışveriş, yemek, masaj ve casino gibi faydalanabilmektedir. Yüzen otel havasındaki gemide kaliteli hizmet sunulmaktadır. 5.gün sabah saatlerinde St. Maarten limanına demir atan gemi misafirleri istedikleri takdirde St. Maarten şehir ve plaj turuna katılabilmektedir. Bu bölgede bulunan Front streetcaddesi alışveriş için oldukça uygundur. Yanı sıra Hollanda kültüründen esinlenilmiş olan kiliselerin gezilmesi de mümkündür. 6.gün öğleden sonra Porto Riko limanına yanaşan gemi yolcuları San Juan şehir turuna katılmaktadır. Bu adada sörf, yelkenli ve dalış aktiviteleri sıklıkla gerçekleştirilmektedir. 7.gün tüm gün deniz seyrinde olan gemi içerisinde çeşitli aktiviteler yapılabilmektedir. Yüzme, alışveriş bunlara örnek olarak verilmektedir.

8.gün Nassau limanına yanaşacak olan gemi ziyaretçileri New Providence Adası’nda birçok aktivite gerçekleştirebilmektedir. Manzarası ile ünlü olan Queen`sStaircase`denFincastle Kalesi’ne tırmanmak isteyen konuklar için harika fırsatlar sunulmaktadır. Yanı sıra; Pradise Island’da yüzme ve şnorkelle dalış ideal bir aktivite olarak değerlendirilmektedir. Nassau bölgesinde bulunan Çin ve İtalyan restoranlarında lezzetli yemeklerde tercih edilmektedir. Akşam saatlerinde ise yolcular gemiye yerleştirilerek limandan ayrılma işlemleri gerçekleştirilmektedir. 9.gün Miami Florida’ya ulaşan gemi yolcuları transfer işlemleri sonrasında check-in, pasaport ve gümrük işlemlerinin yapılmasından sonra uçuş için uçağa yerleşmektedir. İstanbul’a dönüşün gerçekleşmesi ile birlikte tur programı sona ermektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir