MscArmonia ile Küba – Karayipler Meksika Turu - Karayipler

MscArmonia ile Küba – Karayipler Meksika Turu

Dünyanın en özel gemilerinden bir tanesi olan MscArmonia ile yapılan Meksika turu insanların çok fazla ilgisini çekmekte olup bu gezide ayrıca Küba ve Karayipler gibi yerlerde ziyaret edilmektedir. Küba, Karayipler ve Meksika gibi dünyanın en özel tatil bölgelerine gitmek isteyen kişiler için tur şirketleri tarafından farklı turlar düzenlenmekte olup bunlardan bir tanesi de MscArmonia adlı gemi ile yapılmaktadır. Oldukça lüks bir gemiyle seyahat etmek dahi insanlara fazlaca keyif verirken bir de söz konusu devasa yüzen otel ile tatile çıkmak kişilerin beklentilerini fazlasıyla karşılamaktadır. Dolayısıyla da tur şirketlerine olan ilgi hayli fazla olmakta ve dönemsel olarak yerler erkenden tükenebilmektedir.

Meksika’ya gitmek isteyen kişilerin öncelikle tur şirketlerinden bununla ilgili bir paket satın alması gerekmektedir. Daha sonra ise pasaport ve vize işlemlerinin şirketin belirttiği şekilde istenilen zamana kadar tamamlanması son derece önemlidir. Bunların haricinde kişilerin yapması ya da ödemesi gereken ekstra bir ücret bulunmamaktadır. Sadece yapılacak kişisel harcamalar ve ekstralar için ödeme yapılmaktadır. Bunun haricinde ise gemide yiyecek ve içecekler ücretsiz olarak verilmektedir. Fakat alkollü içecekler için ödeme yapılması gerekmektedir. Bu hususlara dikkat edildikten sonra kişilerin İstanbul Atatürk Havalimanının dış hatlar bölümünde yer alan terminal binasında buluşması gerekmektedir. Buradan binilecek uçaklarla farklı bir kıtaya olan yolculuk başlamış olmaktadır.

Uçak Küba’nın başkenti olan Havana’ya iniş yapmakta ve yolcular öncelikle bu kenti gezmektedir. Dünyanın en güzel kentlerinden bir tanesi olan Havana içerisinde çok sayıda tarihi ve doğal güzellik bulunmaktadır. Şehir halkı buraya gelen turistlere son derece sıcak davranmaktadır. Burası gezildikten sonra ise gemiye geçilmekte ve mavi sulara olan yolculuk başlamaktadır. Geminin sunmuş olduğu imkanlardan yararlanan kişiler böylece çok keyifli zamanlar geçirmektedir. Geminin içerisinde spor salonundan saunaya varıncaya kadar çok sayıda farklı bölüm bulunmakta ve insanlar bunları kullanarak keyifli zamanlar geçirmektedir. Belize, Honduras ve Meksika kıyılarında yer alan önemli noktalar ziyaret edildikten sonra tekrar Havana’ya dönülmekte ve buradan İstanbul’a gelinmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir