Montana Tur Paketleri Gece Hayatı - Amerika

Montana Tur Paketleri Gece Hayatı

Kuzeybatı Amerikada bulunan bir eyalet olan Montana Rocky Mountains tur paketlerinde bahsedilen bölge dağları ile çevrili, gece hayatları ve muhteşem manzarası ile turistleri cezbetmektedir. Montana tur paketleri tüm şehir hakkında fikir vermek üzere planlanmıştır. Muhteşem manzaraları ve doğal parklarıyla cezbedici bu şehir tatilcilere her anlamda keyifli bir tatil vadediyor.

Montana gezi paketlerinde:
• Kayak şehirleri
• Kayak alanları ve tatil köyleri
• Buttle Kasabası
• Philipsburg Kasabası
• Devlet Parkları
• Güneybatı Montana Şehirleri görülmesi gereken yerler arasında yer almaktadır.

Montana kayak merkezlerini içinde barındıran eşsiz bir coğrafyadır. Birçok kayak merkezi ile kayak severlere sürüş keyfini fazlasıyla yaşatmaktadır. BearPaw Ski Bowl, Bridger Bowl, Black Tail Mountain, Maverick Mountain, Mantana Snowbowl, RedLodge Mountain, Showdown Montana, Turner Mountain bu alanlardan sadece bir kaçıdır. Her yıl düzenli olarak kayak keyfini yaşamak isteyen yüzlerce insan bu bölgelere akın etmektedir. Ayrıca Yellowstone National Park, Naz Perce National Historical Park, Glacier National Park ve Bighorn Canyon National Recreation Area turlarda gezilecek yerlerin başında gelmektedir.

Dünyanın en zengin tepesi unvanına sahip olan ulusal ve tarihi bölgelerine ev sahipliği yapan Buttle kasabası gece hayatının ve diğer aktivitelerin en sık karşılaşıldığı bölge olmaktadır. OldButte Historical Adventures’tan Underground Tour (Çevre Turları) burada düzenlenmektedir. Eski şarapları ile harika zamanlar geçirilmesine imkan tanımaktadır. Madencilik müzesi de bu kasabada yer almaktadır. Headframe Spirits bölgedeki yerel içkilerin tadına bakmak için uygun bir mekan olarak tanımlanmaktadır. Çok uygun fiyatlarla yani ortalana 8-10 dolar arasında Anselmo, Destroying Angel gibi içkilerin tadına bakmak mümkündür.

Montana’da 40’a yakın bar ve gece kulübü bulunmaktadır. Ortalama 40 ile 70 dolara arasında ödeme gerçekleştirerek eğlenceli zaman geçirmek mümkündür. Son derece ekonomik menü ve müzik dinleti seçenekleri ile eğlence severleri memnun edecek alternatifler barındırmaktadır. Montana gece hayatı eğlenceli ama sade ve sakin yapısıyla, ekonomik menü seçenekleri ile turistlere unutulmaz zamanlar yaşatmaktadır. Kalispell Brewing Company, Katabatic BrewingCo (Livingston), ButteBrewing Company (Butte) öne çıkan eğlence mekanları arasında yer almaktadır. Hepsinde enfes pizza ve biralar gece hayatı severleri tarafında fazlaca beğenilmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir