Manile Gece Hayatı Uygun Tur Paketi Ara - Uzakdoğu

Manile Gece Hayatı Uygun Tur Paketi Ara

Manile Gece Hayatı Uygun Tur Paketi Ara

Gece hayatı ile dikkat çeken Manila şehrine ülkemizden uygun tur paketi fiyatı ile farklı tur firmaları tarafından tur gezileri düzenlenmekte olup yılın farklı dönemlerinde bu turlara katılmak mümkündür. Manila gece hayatı uygun tur paketi ara, internet üzerinden rahatlıkla yapılabilmektedir. İnternet üzerinden Manila’ya düzenlenecek turlar hakkında tur firmaları, tur fiyatları, tur tarihleri ve gezi süresi hakkında kolaylıkla bilgi sahibi olmak mümkündür.

Tur paketi dahilinde tüm merak edilen sorulara cevap bu sistem üzerinden bulunabilmektedir. Erken rezervasyon imkanı ile Manile tur gezisinin fiyatı oldukça uyguna gelmektedir. Bu nedenle tur gezileri düşünenlerin sezon dışında rezervasyon yaptırması gerekmektedir.

Asya bölgesinin ve Filipinlilerin en renkli gece hayatı Manila şehrinde yaşanmaktadır. Çevre şehirlerden ve dünyanın birçok yerinden yıl içinde binlerce turist Manila şehrine ziyarete gelmektedir. Manila’da gece hayatı oldukça gelişmiş ve alışılmışın dışında farklılık göstermektedir. Bu şehirde gece hayatı ikiye ayrılmaktadır. Makati bölgesindeki gece hayatı, daha çok paralı turistlerin ve Manila şehrinde bulunan sosyetenin mekanları ile doludur. Makati bölgesi gece hayatı, uygun fiyatlı olup genellikle gezginlerin, gençlerin ve maddi imkanı pek fazla olmayan halkın gittiği mekanlarla doludur. Manila’da yaşam oldukça ucuzdur. Bu yönü hem bölge halkına hem de gezmek için gelen turistlere avantaj oluşturmaktadır.

Manila uzun süre sömürge altında kalan Filipinlerin başkenti olup zengini ile fakiri arasında uçurum vardır. Manile Şehri gezilecek yerler:

  • Intramuros: Sömürge mimarisinin en güzel örneklerinden bir tanesidir. 16. ve 17 yüzyıldan kalma duvarları ve labirent görüntüsü oluşturan sokakları ile dikkat çeken bölgede Santiaga Kalesi, ve Metropolitan Tiyatro’su görülmeye değer yerler arasındadır.
  • San Agustin Kilisesi: İnşası 1606 yılında tamamlanan kilisenin başından birçok doğal afet ve istila geçmiş fakat tüm olumsuzluklara rağmen ayakta kalmayı başarmıştır. Filipinlerde bulunan en eski kilise özelliği ile dikkat çekmesinin yanında UNESCO Kültür Mirasları tarafından koruma altına alınmıştır.
  • Chinatown: Bu bölgede Kuang Kong, seng Guan Budist Tapınakları bulunmaktadır. Aynı zamanda aktarların bulunduğu bir yerdir.

 

 

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir