Majesty ile Vizesiz Yunan Adaları - Yunan Adaları

Majesty ile Vizesiz Yunan Adaları

Hem ülke sınırları dışında hem de deniz yoluyla tatil yapmak isteyenler için Majesty gemisi ile vize sorunu olmaksızın Vizesiz bir şekilde Yunan Adaları turu yapmak tatil seçenekleri arasında en cazip olanlarından biri. Bildiğiniz üzere vize işlemleri çoğu zaman meşakkatli bir işlem ve yurtdışı turlarda vizesiz ve gemi ile seyahat için Majesty oldukça keyifli bir seçenek. Üstelik eşsiz Akdeniz iklimi eşliğinde Yunan Adaları yoğun iş stresinize birebir iyi gelen bir tatil olacak. Mikonos, Santorini, Rodos, Atina (Pire) gibi birbirinden güzel adalarda tatilin keyfini bizimle çıkarın.

Her yıl düzenli olarak tatil yapma fırsatı bulanlar için güney illerimiz ve sınırlarımızdaki adalar artık alışılagelmiş seçenekler haline gelebiliyor. Bu yüzden tatilciler çeşitli değişiklikler ve yeni tatil bölgeleri arayışına girebiliyor. Yahut yepyeni maceralar arayışında olanlar için, vize zahmetine katlanmamak adına vizesiz Yunan Adalarını tercih etmek yeni bir gelenek haline gelmiş durumda. Benzersiz Akdeniz keyfi, deniz üzerindeki bir şehri andıran Majesty ile ikiye katlanıyor.

Akdeniz turizminin gözde seçeneklerinden biri olan Majesty 41 bin tonu aşan ağırlığı, 207 metre uzunluğu ve 28 metre genişliği ile adeta yüzen bir tatil cennetini andırıyor. 11 katı ve 6 adet asansörü bulunan güvertesiyle ve birbirinden çeşitli eğlenme alanlarıyla kendinizi lüks bir otelde hissediyor, aynı zamanda deniz üzerinde seyir almanın keyfini çıkarıyorsunuz. Majesty tuvalet, duş, telefon, klima, saç kurutma makinesi gibi ihtiyaçlarınızı karşılayan 250 iç, 510 dış kabini ve yaklaşık 600 personeliyle hizmetinizdedir. Tur kapsamı, gün sayısı ve kabinin ekstra özelliklerine göre değişkenlik gösteren kişi başı 150 Euro ile 400 Euro arasında değişen uygun fiyatlarla seyahat edebilirsiniz.

Vizesiz gidilebilen adalar arasında en çok dikkat çekeni şüphesiz Mikonos (mykonos) adasıdır. Yunan topraklarında yer alan Mikonos 86 kilometrekarelik yüzölçümü ve eşsiz doğal yapısıyla tatilcilerin merakla gitmek istediği turizm bölgelerinden biridir. Hem sahil turizmi hem de kültürel turizm seçenekleri bulunan Mikonos’a bir de Majesty farkıyla gitmek eşsiz ve unutulmaz bir deneyim olarak hafızalarınızda yer edinecek.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir