Los Angeles Gezilecek Yerler Tur Paketleri - Amerika

Los Angeles Gezilecek Yerler Tur Paketleri

Çeşitli tur paketleri ile gezilecek yerler konusunda bir değerlendirmeye varmak üzere iseniz Los Angeles atlamamanız gereken merkezlerin başında gelmektedir. Los Angeles özellikle hollywood meraklılarının görmek için can attığı, mantıklı tur paketleri araştırarak, gezilecek yerler konusunda da inceleme içine girdiği lüksün diğer adı olan bir kenttir adeta. Gezilecek mekanları ile de cok fazla detay barındıran bu güzide kent, bir çok filmede ev sahipliği yapmıştır. Özellikle ünlü sinema yıldızlarının el ve ayak izlerinin yer aldığı, sinema ve yayın alanının merkezi hollywood; listeye ilk eklenecek mekandır.Dünyanın zenginlik bakımından en önde gelen şehirlerinden biridir burası. Ultra lüks gökdelen ve binalarla çevrili şehir merkezi yani Dowtown, devasa boyutta reklam panoları ile de ilgi uyandırır daima.

Eğlence mekanlarına özel ilginiz varsa Disneyland, her yaştan insana hitap eden ayrıcalıklı bir noktadır. Hizmete girmesi 1955 yılına dayanan, ismini kurucusu Walt Disney’den alan eğlence merkezi Los Angeles; şehrinin güney yörüngesinde yer almaktadır. Tamamen eğlence odaklı tasarlanan bu parka, ziyaretiniz sirasında, her noktasından kahkaha sesi duymaya hazır olmalısınız. Eğlence noktalarının dışında ünlü çizgi film karakterlerinede yer verilmiştir.

Eğlence anlayışınız biraz daha farklı ve en büyük keyfiniz film seyretmek ise o zaman rotanızı Universal Stüdyoları’na çevirmelisiniz. Zira izlediğiniz filmlerin tezgah arkasını keşfetmek, ekran başına takılmaktan daha eğlenceli gelecektir eminiz. Bu stüdyoda ünlü film sahnelerinin perde arkası görüntülerine ev sahipliği yapan mekanları gezmek adına 60 dakikalık turlar düzenlenmektedir. Bu tur seanslarına katılarak, ilgi ile izlediğiniz filmlerin sahne arkasına şahit olmakla kalmayıp; aynı zamanda çekim oyunlarınında sırrını çözmüş olacaksınız. Tüm bunlara seyirci kaldıktan sonra, American filmlerinden aynı lezzeti alarak izleyebilmek konusu tartışmaya açık bir alan olacaktır. Bu kadar koşuşturmaca bana göre değil, doğa ile başbaşa kalmalıyım diye düşünenlerden misiniz peki? O halde Los Angeles’ in en temiz, en nadide sahillerinden biri olan Malibu, görmeden dönmemeniz gereken yerlerden biridir. Deniz tutkunuz var ise, bu sahil sizi cezbedecektir mutlaka.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir