Kırım eğlence yerleri tur paketleri bul - Karadeniz

Kırım eğlence yerleri tur paketleri bul

Kırım eğlence yerleri tur paketleri bul

Dış içlerinde Ukraynaya bağlı iç işlerinde bağımsız Kırım yarım ada olup eğlence yerleri zenginliğinden dolayı gençlerin aradığı tur paketleri arasında bul işlemlerinin yoğun yapıldığı rotalardandır. Kırım eğlence yerleri tur paketleri bul incelemelerinde iki kentin yani Yalta ve Simferopol’un paketlerde muhakkak yer aldığı görülecektir. Gündüzleri tertemiz denizinde dalış yapıldıktan, plajlarında güneşlendikten sonra gecesinde de eğlence mekanlarında eğlenmek bu şehirlerde daha yoğunlukla ve kolaylıkla yapılabilmektedir.

Simferopol, Yalta’dan daha fazla talep görmektedir. Resmi dili Ukraynaca olan yarımadanın başkenti Akmescit’tir. Kırım’ın uluslar arası havalimanı Akmescit’te bulunduğundan gelen turistlerin ilk uğrak yeridir. Eğlence mekanlarından yoksun olması sebebiyle misafirlerin pek ilgisini çekmemektedir. Yılın her mevsiminde Kırım’da tatil yapmak mümkündür. Kırım eğlence turu programı şöyledir:

1.Gün: İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan yaklaşık 2 saatlik yolculuğun ardından Simferopol Havalimanı’na varılır. Simferopol Havalimanı’ndan özel otobüslerle kent merkezine geçilerek panoramik tur yapılır. Yapılan turda kentin gözde yerlerinden Tavrida Central Müzesi, Beyaz Camii, Tarih Müzesi görülür. Panoramik gezinin ardından otelin bulunduğu Pıshhhane Bölgesi’ne geçilir. Deniz kenarında bulunan bu bölgede otele yerleştikten sonra dileyen akşamında eğlence mekanlarına geçebilir. 2.Gün: Oteldeki kahvaltının ardından isteyen katılımcılar ekstra ücretle düzenlenen Bahçerary Turuna dahil olabilir isteyenler de Pıshchane’nin güzelliklerini keşfedebilir. Sahil kasabası olan Pıshchane’de kumsal partileri yapılmaktadır. Dileyen partilere katılabilir dileyen de deniz ve kumun keyfini çıkarabilir. Gün sonunda rehber eşliğinde night clubte eğlence imkanı sunulmaktadır.

3.Gün: Kahvaltının ardında rehber eşliğinde ekstra Evpotorya turu düzenlenecektir. Avrupa’nın en eski yerleşim yerlerinden olan Evpotorya, sağlık ve hava değişimi bakımından insanlara tavsiye edilen bir bölgedir. Çok temiz olduğundan aileler çocukları ile birlikte rahatlıkla deniz keyfi yapabilmektedir. İsteyen Tarhankut şehrinde dalış yapabilir. Yarım gün süren şehir gezisinden sonra deniz ve güneş sefası yapılacak zaman ayrılacaktır. Gecesinde köpük banyosu, animasyon şovların yapıldığı ünlü gece kulüplerinde eğlenebilir. 4.Gün: Otelde yapılacak kahvaltıdan sonra güneş, kumsal eğlenceleri son noktasına kadar yaşanır. Gün bitiminde rehber tarafından belirlenen saatte buluşup havalimanına geçilir. Simferopol Havalimanı’ndan İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na geçilerek gezi sona erdirilir.

 

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir