Kiraz Çiçeği Kenti Kyoto Uygun fiyatlar - Uzakdoğu

Kiraz Çiçeği Kenti Kyoto Uygun fiyatlar

Dünya üzerinde birçok insan Uzak Doğunun büyülü kenti Kiraz Çiçeği Kenti Kyotoya gitmek için uygun fiyatlı tur paketi fırsatlarından yararlanmak istediği için sıkı bir araştırma yaparak uygun dönemde bu kente seyahat gerçekleştirmektedir. Japonya’nın otantik kenti olan Kyoto mevsimi geldiğinde kiraz çiçeği açan sokaklarında konuklarını ağırlamaktadır. Fırsatı kaçırmadan erken rezervasyon seçenekleri ile tur paketi sahibi olmak bu nedenle son derece önemlidir. Japonya’ya düzenlenecek gemi turları ortalama 2.150 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleri ile 18 günlük zaman diliminde dinlenmeyi vadetmektedir. Tur programının 1.gününde İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’ndan ilgili firma ile hareket ederek Tokyo’ya varış gerçekleştirilmektedir. 1 gece konaklamanın yapılmasından sonra sabah saatlerinde serbest zaman geçiren yolcular öğlen saatlerinde limana gitmek üzere yola çıkmaktadır. Öğleden sonra 15:00 sularında gemi hareket etmektedir.

4.gün Kobe’ye ulaşan gemi yolcuları Osaka turuna katılmak istedikleri takdirde geleneksel Japon mimarisi olan Osaka Kalesi’ni yakından görme şansı yakalayabilmektedir. Gezi sonrasında gemiye dönüş gerçekleşmektedir. 5.gün denizde seyreden gemi yolcuları açık ve kapalı havuzlarda, güneşlenme alanlarında zaman geçirebilmektedir. Yanı sıra isteyen kişiler mağazalarda alışveriş de yapabilmektedir. Restoran ve kafelerde de istedikleri yiyeceklerin tadına kolaylıkla bakabilmektedir. 7.gün Nagasaki turu için isteyen konuklar rehber eşliğinde gemi dışına çıkabilmektedir. Akşam saatlerinde ise gemi hareket etmek üzere yola çıkmaktadır. 8.gün Kagoshima limanına yanaşan gemi yolcuları kenti keşfetmek için rehber eşliğindeki tura katılım sağlayabilmektedir. 9.günü deniz üzerinde geçiren turist kafilesi 10.gün Tokyo’da; Odaiba Bölgesi, Meiji Tapınağı, Nakamise Alışveriş Merkezi’ne ziyaret gerçekleştirebilirler.

11.gün Kyoto’ya ulaşan yolcular turun ilk bölümünde zarif ve narin Japon bahçesi ve eşsiz mimarisini yakından görme şansı yakalamaktadır. Golden Pavilion Zen Tapınağı, hediyelik eşya mağazaları görülmeye değer yerler arasında bulunmaktadır. 12.gün gemi denizde seyretmektedir. 13.gün Busan ve 14.gün Sasebo’ya ulaşan gemi gezi turlarına burada da devam etmektedir. 15.gün denizde seyreden ve 16.gün Shingu limanına yanaşarak yolcuları tahliye eden gemi tur programı Tokyo ve Doha arası yolcu transferlerinin yapılması ile sona ermektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir