Karayipler Virgin Gorda Adası Turları - Karayipler

Karayipler Virgin Gorda Adası Turları

Karayipler dünya genelinde tatil yapılma oranının en yüksek olduğu bölgeler arasında yer aldığı için her yıl milyonlarca turist Virgin Gorda Adası başta olmak üzere uygun fiyatlı seçenekler sunan turlara dahil olarak bu adaları ziyaret etmektedirler. KarayiplerVirjinGorda Adası’na gelmek isteyen kişiler ekonomik turlar sayesinde avantajlı tatil paketlerinden yararlanabilmektedir. Tur programı dahilinde Karayip Adalarının tropik güzelliğini keşfetmek isteyen turistler gemi ile gerçekleştirilecek olan eşsiz gezi ile unutulmaz anlara şahitlik etmektedir. 7 günlük tur programı ortalama 1339 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleri ile alıcılarına sunulmaktadır. Bu fiyata ekstra gezi harcamaları ve diğer giderler dahil değildir. Tur programının 1.gününde ParhamTown, Tortola, Britanya Virgin Adaları Virgin turu için hazırlanmış olan HodgeCreek Marinasına giriş yapılmaktadır. Kafilenin buluşacağı yer olan PurhamTown başkent Road Town ve Beef Adası Tortola Havaalanında bulunmaktadır.

Tur programının 2. ve 6. Günleri arasında; BirtanyaVirjin Adaları Turu dahilindeKarayip Denizinde en güzel adalarına yelken açılmaktadır. Burada plajda deniz ve kum ikilisi ile uzun zaman geçirip alışveriş yapmak isteyen konuklar diledikleri gibi zaman geçirebilmektedir. Yanı sıra beyaz kumsallar, kristal berraklığına sahip deniz ve şnorkel dalışı yapılan mercan resifleri yakından keşfedilebilmektedir. Karayiplere ait renkli kent kültürü de plaj partilerine renk katacak diğer aktiviteler arasında yer almaktadır. Tüm bu süre zarfında yemekler dışarıda yenebileceği gibi gemi içerisinde de alınabilmektedir. 7.günde ParhamTown, Tortola, Britanya Virjin Adaları’na geri dönüş gerçekleşmektedir. Marina’ya dönen kafile son transfer işlemleri sonrasında İstanbul’a hareket etmek üzere uçaklara yerleşmektedir.

Genel tur programlarına bakıldığında Karayip Adalarının tropik tatil cennetlerinden olan Virgin Adalarında yelkenli katamaran teknesi ile gezinti ile başlayan program sonrasında eşsiz şnorkel dalışı yapılmıştır. Su altı dışında farklı bir aktivite gerçekleştirmek isteyen kişiler 4×4 safari ya da doğa yürüyüşleri yapabilmektedir. Barlara ve kumsallara akın eden turistler bunun dışında özel alanları da ziyaret etmektedir. KarayiplerVirjinGorda Adasına uygun fiyat seçenekleri ile seyahat etmek isteyen kişiler için olağan üstü deneyimler sunan tur programında doğa, macera, kültür turizmini bir araya getirerek sunmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir