Karayip ve Bahamalar Gemi Turları - Karayipler

Karayip ve Bahamalar Gemi Turları

Uzak bölgelerdeki tatil noktalarına gitmek isteyen kişiler için tur şirketleri tarafından gemi turları yapılmakta olup bu gemiler ile Karayip ve Bahamalar gibi ülkelere gidilerek orada yer alan tarihi ve doğal güzellikler daha yakından görülmektedir. Karayip ve Bahamalar dünyanın en ünlü tatil noktaları arasında bulunmakta ve yıl içinde dünyanın her yerinden olduğu gibi ülkemizden de insanlar buraya giderek yapılan gemi turlarına katılmakta ve bölgenin bütün güzelliğini daha net görebilmektedir. Tur şirketleri tarafından verilen bu hizmette kişiler sadece katılım ücreti öderken vize ve diğer pasaport işlemlerini de halletmeleri gerekiyor. Bunun dışındaki ücretler şirket tarafından karşılanmakta ve dolayısıyla da insanların cebinden ekstra bir ücret çıkmamaktadır. Fakat kişisel harcamalar ve yapılan alışverişleri insanların kendilerinin karşılaması gerekmektedir.

Bahsedilen tura katılacak kişiler öncelikle İstanbul’da bulunan Atatürk Havalimanının dış hatlar terminalinde tur lideriyle buluşmakta ve burada genel bir bilgilendirme yapılmaktadır. Daha sonra buradan hareket eden uçak ile Miami’ye geçiş yapılmakta ve böylece tatil başlamış olmaktadır. Dünyanın en güzel tatil noktalarından bir tanesi olan Miami’deki otele yerleşen katılımcılar burada dinlenmekte ve daha sonra kenti genel olarak gezmektedir. Bu aşamadan sonra burada yer alan limana gidilmekte ve dünyanın en lüks gemilerinden bir tanesine geçiş yapılmaktadır. Gemideki kamaralara yerleşen yolcular daha sonra mavi sulara açılmaktadır.

Miami’deki limandan açılan katılımcılar iki gün boyunca mavi suların üzerinde yol almakta ve hem geminin hem de güneşin tadını çıkarmaktadır. Dolayısıyla da bu zaman diliminde dahi çok keyifli zaman geçirilmektedir. Daha sonra ise Philipsburg’a gelinmektedir. Burada gezildikten sonra ise bir başka kent olan St. Maarten’e geçilmektedir. Buralar detaylı olarak gezilmekte ve buraya yakın olan kentler de ziyaret edilmektedir. Daha sonra ise yine mavi sulara açılan yolcular bir başka önemli kent olan Nassau’ya gelmektedir. Söz konusu kent de aynı şekilde gezildikten sonra tekrar Miami’ye dönen yolcular buradan kalkan uçak ile İstanbul’a gelmektedir. Böylece seyahat tamamlanmış olmakta ve insanlar çok özel bir tatili geride bırakmış olmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir