Karadağ Budva tur paketi bul - Adriyatik Kıyıları

Karadağ Budva tur paketi bul

Karadağ Budva tur paketi bul

Karadağ şehirleri arasında yer alan Budva sahilleri ve tarihi dokusu sebebi ile bir çok turistin tur programları dahilinde ziyaret ettikleri ve genellikle tur şirketlerinden avantajlı tur paketi bul alternatifleri ile satın aldıkları özel bir kent olma özelliğini taşımaktadır. Turistler Karadağ Budva tur paketi bul seçeneklerini değerlendirerek farlı birçok firmadan teklif alabilmekte ve en uygun alternatifi değerlendirebilmektedir.

Farklı tur programlarına ait olan ve farklı ücret seçenekleri ile sunulan programların gün sayısı da farklılık göstermektedir. Genel olarak Karadağ Budva Tur fiyatlarının minimum ortalaması 299 Euro’dan başlamaktadır. Bunun yanı sıra yaklaşık 529 Euro’dan başlayan fiyatlarla da ücret ödemeleri gerçekleşmektedir. Karadağ’ın Miami’si olarak adlandırılan Budva sahilleri, gece hayatı ve tarihi yönüyle her yıl çok sayıda turistin ziyaret ettiği küçük bir sahil şehri olarak bilinmektedir. Adriyatik Denizi’nin kıyısında bulunan Budva oldukça eski bir yerleşim yeri olması nedeni ile ayrı bir öneme sahiptir.

Karadağ Budva tur başlangıcı ülkeden ilgili sefer sayılı uçakla 1 saatlik yolculuk sonrasında Podgorica’ya ulaşılması ile başlamaktadır. Kente inilmesinin ardından transfer işlemleri gerçekleşmektedir. Kent merkezinde Sv.Stefan Beldesi önünde fotoğraf çekimleri de yapılmaktadır. Kentin yürünmesi ile tamamlanan şehir turu sonrasında otellere geri dönüş sağlanmaktadır. Diğer günlerde de kente özgü önemli tarihi yerleri keşfetme şansı bulunmaktadır. Budva turlarını araştıran turistler öncesinde farklı firmalardan fiyat teklifleri almaktadır. Yan sıra tur şirketlerinin gezi kapsamında sağladığı avantajların da detaylı olarak bilinmesi gerekmektedir. Vize işlemleri, gezi programı, yaptırılması gereken sigortalar ve çeşitli avantajlarla program yolculara sunulmaktadır.

Gezi kapsamında gezilmesi mümkün olan yerler arasında; Akdeniz’in en büyük plajlarından olan Becici, kentte bulunan en eski kiliseler arasında yer alan CatholicChurch of Saint John, daha yeni olan ve mimarisinde Church of thrAssumption etkileri yer alan Church of StSabastheSanctified, OldTown manzarasını karşılayan Dans Eden Kız Heykeli, kentin en yüksek noktasında bulunan Hisar, önemli plajlar arasında yer alan Jaz Plajı, turistlerin mutlaka gördükleri Brajici köyünde bulunan Kale Kosmac, kentle bütünleşmiş olan meydan OldTown bulunmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir