İstanbul Çıkışlı Grand Ukrayna Turları - Karadeniz

İstanbul Çıkışlı Grand Ukrayna Turları

İstanbul çıkışlı olarak gerçekleştirilen Grand Ukrayna Turları kapsamında ilk gün Sabiha Gökçen Havalimanı noktasında buluşma sağlanması ile birlikte yaklaşık 2 saatlik yolculuk süresi sonunda Lviv kentine varış yapılmaktadır. Bölgeye varış ile birlikte panoramik turlar gerçekleştirilmekte ve kentte yer alan Opera Binası, Svobada Meydanı ve Eski Şehir Meydanı gibi noktalar rehber eşliğinde keşfedilecektir. Etkinlik sonunda verilen serbest zaman imkanı sonrası geceleme amacıyla otele transfer sağlanacaktır. Turun sonraki gününde yapılan kahvaltı sonrası dileyen konuklara serbest zaman fırsatı tanınacak dileyen katılımcılar ile birlikte 60 Euro tutarındaki Şatolar Turu organizasyonu gerçekleştirilmektedir. 18. Ve 19. Yüzyıl dönemlerinden kalan şatoları görerek tarihi dönemler içerisinde yolculuk yapabilmek ve bölge kültürünü yakından tanıma fırsatı yakalamak mümkün hale gelecektir.

Lviv bölgesinde yapılan ikinci konaklama sonrası istikamet ülkenin başkenti Kiev rotası olup yol güzergahındaki Rivne kentinde konuklara öğle yemeği için mola imkanı tanınacaktır. Yeşil ve tarihi güzellikleri ile dikkat çeken Kiev kentine yapılacak varış ile birlikte Kreschatik Caddesi ve Bessarabskaya Meydanı gibi bölgeler görülecektir. Kiev kentinde yapılan konaklama ve otelde alınan kahvaltı sonrası arzu eden katılımcılar için ekstra olarak 2.dunya Savaşı Müzesi ve Lavra Manastırı turu etkinliği düzenlenecektir. Öğle yemeğinin ardından ise bir başka etkinlik seçeneği olan Kiev Metrosu ve Kültür Türü organizasyonu konukların beğenisine sunulacaktır. Kiev kentindeki gezilerin ardından gelecek rota eğlence hayatı ile ön plana çıkan Odessa şehri olacaktır.

Odessa kentine varış ile birlikte bölgedeki turistik noktalar arasında yer alan 2.Katerina Anıtı ve Potemkin Merdivenleri ziyaret edilecektir. Odessa kentinin tanıtılması sonrasında Vinnitsa şehrine doğru hareket edilecek ve yöredeki Bakire Meryem Kilisesi ile Vinnitsa Anıtı gibi noktaların görülmesinin ardından otele dönüş sağlanmaktadır. Etkinliğin son gününde Vinnitsa şehrinden Lviv yönüne doğru geçiş yapılmakta ve bölgede verilen fotoğraf molası sonrası İstanbul’a dönüş sağlanmaktadır. Oda kahvaltı konseptiyle konaklama, rehberlik, otel vergisi gibi masraflar tur paketine dahil edilmekte ve etkinlik vizesiz olarak düzenlenmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir