İspanya Valensiya tur paketleri - Akdeniz

İspanya Valensiya tur paketleri

İspanya şehirleri arasında nüfus yoğunluğu bakımından oldukça kalabalık olan Valensiya turistik geziler için sıklıkla tercih edilen bölgeler arasındadır ve turistler genellikle tur programlarını tercih ederek uygun olan program paketleri doğrultusunda karar vermektedir. Avantajlı İspanya Valensiya tur paketleri alternatiflerine internet üzerinden ulaşmak mümkündür. Her bütçeye hitap eden tur paketleri farklı tur firmaları tarafından resmi siteleri aracılığı ile duyurulmaktadır. İlgilenen kişiler bu firmalar ile iletişime geçebilmektedir. Yanı sıra firmalar tur programını da açık bir şekilde site ortamından yayınlamaktadır. Tercih öncesinde kişiler programı detaylı biçimde inceleyebilmektedir. Bu şekilde fikir sahibi olarak istedikleri tura katılma şansı yakalamaktadırlar. Yanı sıra bu bilgiler içerisinde konaklama, vize işlemleri, gezi rehberi, kampanyalar gibi ekstra bilgilere ulaşmakta mümkündür. İspanya Valensiya tur paketlerinin ortalama fiyatları 299 Euro’dan başlayan fiyatlarla satışa sunulmaktadır. Bununla birlikte 349 Euro, 369 Euro’luk farklı tekliflerde turistler için alternatifler sunulmaktadır.

İspanya Valensiya gezi turları genel olarak 7 gece 8 günlük periyotlarla turistlere sunulmaktadır. Bu gezi programında farklı birçok İspanya kentini görmek mümkündür. Doğal olarak bu kentlerde bulunan tarihi, kültürel yapıları ve doğal güzellikleri de yakından görmek mümkün olmaktadır. Bu şehirler arasında; Barcelona, Valencia, Granada, Sevilla, Madrid görülecek özel bölgeler arasında bulunmaktadır. Tur programlarında konaklama, transfer işlemleri, profesyonel olarak sunulan rehberlik hizmeti ve gerekli olan sağlık sigortaları tur şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Barcelona ile başlayan gezide görülecek yerler arasında La Sagrada Familia, Catalunya Meydanı, Katalunya Meydanı görülecek yerler arasındadır. Valencia’da Gotik Katedral, Bilim ve Sanat Müzesi, Belediye Sarayı, Tarihi Pazar görülecek önemli yapılar arasındadır. Granada da Bib Lmbra Meydanı, Belediye Sarayı, Katedral gezilebilecek özel mekanlardandır. Sevilla ve Madrid kentlerinde de bölgelere özgü yapılar ziyaret edilmektedir.

İspanya için 20. Yüzyılın en önemli şehirleri arasına girmeyi başaran Valencia tüm zamanları içerisinde barındırmayı başarmış özel bir kent olma özelliği ile bilinmektedir. Şehirde bulunan tarihi binalar, modernize edilmiş mimari eserler, Eski Şehir olarak anılan Old Town şehrin tarihi birikimini gözler önüne sermektedir. Bölgede çok sayıda restoran ve kafe hizmet vermektedir. Tur dahilinde şehre gelen turistler burada pek çok farklı tarihi yapı, doğal güzellikle karşılaşmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir