Holland America Veendam ile Küba Gezisi - Karayipler

Holland America Veendam ile Küba Gezisi

5 yıldızlı otel niteliğinde inşa edilen Veendam gemisi Holland America Cruisesin butik gemileri arasında bulunmaktadır, Geminin konsepti bahçe temalı olduğu için gemide her gün taze çiçek görülmektedir. Her türlü konfor ve üstün servis hizmeti sunulan gemide yüzme havuzları, amfi tiyatro, jimlastik salonu, restoranlar, barlar,sauna gibi tüm konfor unsurları düşünülmüştür. 20 Şubat tarihli olarak gerçekleştirilecek tur İstanbul Atatürk Havaalanından direk ya da aktarmalı olarak gerçekleştirilecektir. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Miami havaalanına uçuş gerçekleştirilecektir.Hazır olarak bekleyen araçla otele transfer gerçekleştirilecek olup gece otelde konaklanacaktır.

2.gün kahvaltının ardından otelden çıkış gerçekleştirecek ve Fort Lauderdale limanına geçilecektir. Check- in ve pasaport işlemlerinin de halledilmesinden sonra kabinlere geçilecek ve saat 16.00’a kadar misafirlere serbest zaman verilecektir. 3.gün denizde geçirildikten sonra 4.gün Meksika’nın Costa Maya bölgesine geçilir ve saat 18.00’a kadar misafirlere serbest zaman verilir. 5.gün Belize’ye geçilerek Belize City’nin görülmesi sağlanırken, 6.gün Meksika’nın Cozumel adasına geçilir ve saat 18.00’a kadar serbest zaman sunulur. 7.gün Küba’nın başkenti olan Havana’ya geçildikten sonra geceleme burada gerçekleşir ve 8.günde burada kalınır. 9.gün Fort Lauderdale limanına ulaştıktan sonra gemiden çıkış işlemleri gerçekleştirilir ve dileyen misafirler ekstra olarak düzenlenen Outlet turuna katılabilir. Dünyaca ünlü markaların ürünlerini fabrika satış fiyatına alma imkanı sağlayan misafirler ayrıca Miami’nin dışında kalan yerleri de görme imkanı elde eder.

Tur sonrası Miami Havaalanına transferleri sağlanan misafirler bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinden sonra İstanbul Atatürk Havaalanına hareket eder ve gecelemeyi uçakta geçirir. Ertesi gün İstanbul’a ulaşılır ve tur sona erer. Holland America Veendam ile Küba Gezisi fiyatı 1799 €’dan başlamaktadır. Fiyata dahil olan hizmetler arasında İstanbul- Miami ekonomik sınıf uçak bileti, Miami’de 1. Sınıf otelde 1 gece konaklama, 7 gece tam pansiyon gemide konaklama, liman ve havalimanı vergileri, seyahat sağlık sigortası, program dahilindeki tüm transferler ve tecrübeli rehberlik hizmeti. Fiyata dahil olmayan hizmetler ise; vize ücreti, yurtdışı çıkış harcı, bahşişler, ekstra turlar, kişisel harcamalar ve gemideki tüm alkollü ve bazı alkolsüz olan içeceklerdir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir