Hırvatistan Ucuz Tur Paketleri - Akdeniz

Hırvatistan Ucuz Tur Paketleri

Adriyatik incisi olarak bilinen Balkanların en muazzam bölgeleri arasında yer alan Hırvatistan yüzlerce adaya bölünmüş içerisinde birçok doğal park bulunduran ülke konumunda olduğu için ucuz tur paketleri konusunda iddialı bir ülkedir. Ortaçağ kentlerinden olan bu ülkede gerçekleşen turlarla şehir müzeleri, kiliseleri ve 13.yüzyıl duvarları oldukça dikkat çekmektedir. Ulaşımın ucuz olduğu ülkede uygun tur paketleri ile tatil seçenekleri mevcuttur. Üç bölümden oluşan ülkenin en büyük kenti Zagreb’tir. Avrupa Birliği’ne üye olan ülkede geçmişte birçok medeniyet yaşamış ve kendilerine ait eserler bırakmıştır. Tüm bu detayları görebilmek için en merak edilen ve sevilen rotalar arasındaki Hırvatistan’a kara, hava ya da deniz yollarını kullanarak seyahat düzenlenmesi mümkündür. Erken rezervasyon seçenekleri sayesinde ucuz tur programlarına dahil olarak Adriyatik’in incisini gezmek ve güzel adalarını keşfetmek için iletişime geçilmesi önerilmektedir. Ortalama 1200 Euro’dan başlayan fiyat seçenekleri ile baştan sonra Hırvatistan’ı gezmek mümkündür.

Toplamda 4 gün sürecek olan tur programına bakıldığında 1.gün İstanbul’dan Zagreb’e hareket edildiği görülmektedir. Belirlenen firma ile yapılan uçuş sonrasında özel servis aracı ile transfer işlemleri gerçekleştirilmektedir. Zagreb’e iniş sonrasında şehrin eşsiz mimarisi, kültürel ve tarihi değerlerine ait birçok yerin gezilmesi mümkündür. Mirogoj Park Mezarlığı, St. Catherine Kilisesi, Dolac Pazarı, St. Mark Kilisesi, Taş Kapı, Ulusal Müze gibi yerler ziyaret edilmektedir. Sonrasında ise konaklama için otele dönülmektedir. 2.gün kahvaltı sonrasında ülkenin en büyük 2.kenti olan Split’e hareket edilmektedir. Burada; dar taşlı sokaklar, Domnius Katedrali, Diocletian Sarayı, Mozolesi ve Mahzenleri gezilecek yerler arasında bulunmaktadır. Bu eşsiz Akdeniz şehri istenildiği gibi gezilerek bölgedeki kafe ve barlarda eğlenilmesi de mümkündür.

Tur programının 3.gününde oteldeki kahvaltı sonrasında Dubrovnik’e hareket edilmektedir. En eski ticaret merkezleri arasında yer alan liman kentinde öncelikli olarak şehir merkezi, kule ve surlar, Aziz Vlah Kilisesi, Knez Köşkü, Tarihi Çeşme ve Gundulic Heykeli görülecek yerler arasında bulunmaktadır. Gezi sonrasında konuklar otele dönmektedir. 4.günde otelde yapılan kahvaltı sonrasında çıkış işlemleri gerçekleştirilmektedir. Bilet ve bagaj işlemlerinin yapılmasından sonra İstanbul’a varış sağlanmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir