Hırvatistan Split Tur paketi fiyatları - Adriyatik Kıyıları

Hırvatistan Split Tur paketi fiyatları

Hırvatistan Split Tur paketi fiyatları

Hırvatistan bölgesinde bulunan ve ikinci en büyük şehri olan Split geleneksel ve modern çizgisi ile birçok turistin ilgi odağı olmuş ve her yıl düzenlenen tur programları ile uygun fiyatları bir araya getirmiş olan tur paketi ile konuklarını ağırlamaktadır. Farklı organizasyon firmaları tarafından Hırvatistan Split Tur paketi fiyatları değişiklik gösterse dahi her konuk bütçesine uygun tercihler yapabilmektedir. Dalmaçya kültürünün hakim olduğu Split oldukça kalabalık bir bölgedir. Dünyanın pek çok ülkesinin akınına uğrayan kente tur programları ile seyahat etmek isteyen kişilerin ödemeleri gereken ortalama ücret 449 Euro’dur. Yanı sıra farklı tekliflere bağlı olarak bedelde değişiklikler ortaya çıkmaktadır. Bu hususlar gün sayısı, gezilecek şehir sayısı, kalınacak otel, kişi sayısı, ekstra hizmet ücretleri şeklinde belirtilmektedir. Tüm bu ek ödemeler toplam tutara etki etmektedir. Toplam ücret bedeli belirtilen hususların bir araya gelmesi ile hesaplanmaktadır.

Dalmaçya Kıyıları Split’e yapılacak olan turlarda 4 gece 5 gün programlarında üç yıldızlı otellerde konaklamak sureti ile kişi başına ödenecek ortalama bedel 399 Euro iken, dört ya da beş yıldızlı otellerde ödenmesi gereken tutar 499 Euro’dur. Uçak bileti, konaklama ve belirtilen menü seçenekleri ücrete dahil olurken havalimanı ve şehir vergileri, yurt dışına çıkma bedeli, ekstra bagaj ücretleri paket fiyatlarına dahil olmayan hizmetler arasında bulunmaktadır. Bu tür programlarda uçuş sınıfları ekonomi olarak düşünülmektedir.

Split’e gidildiğinde görülmesi gereken çok özel yerler bulunmaktadır. Çağdaş Sanat Müzesi, Sinagog, Jupiter Tapınağı, Peristil Meydanı, Kastelet, Mestrovic Galeri, St. Dominius Katedrali, Split Akvaryumu başlıca gezilecek mekanlar arasında yer almaktadır. Bunlardan ziyade liman karşısında bulunan bağlayıcılığı ile ünlü ve etrafında birçok restoran, bar barındıran Diocletian Sarayı, gotik mimarisi ile oluşturulmuş olan Şehir Müzesi, Splitlere ait olan özel eşyaları, kıyafetleri ve hatıraları barındıran Etnoğrafya Müzesi bölgede görülmesi gereken eşsiz yapılar arasındadır. Hırvatistan’ın eşsiz kentine baştan aşağıya gezmek ve uzman ekiplerin yönetiminde hareket etmek isteyen gezi severler tur şirketlerinin ilgili programlarını detaylı şekilde araştırarak kendilerine en uygun tarifeyi seçerek kısa sürede karar vererek harekete geçebilirler.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir