Guangdong Doğal Güzellikler Ucuz Tur Paketleri - Uzakdoğu

Guangdong Doğal Güzellikler Ucuz Tur Paketleri

Asya tatili planlayanlar için eşsiz bir seçenek olan Guangdong Çin sınırları içerisinde yer alan eyaletler arasında bulunmaktadır ve gezilecek birçok yerinde doğal güzellikler barındıran bu bölgeye ucuz tur paketleri ile gidilebilmektedir. Uygun fiyatlarla eşsiz yerlerinin keşfedilmesi mümkün olan eyalete tur paketleri tercihlerini kullanarak gitmek oldukça avantajlı bir seçenek olmaktadır. Özellikle eyaletin büyükşehri olan Guangzhou canlı yapısı, tarihi, muhteşem doğası ile turistlerin ilgisini çekmektedir. Bu yerleşim yeri bölgenin ekonomik, siyasi ve kültürel açıdan önemli bir noktası halindedir. Tarihinin yanı sıra modern yapısı ile de oldukça dikkat çekici bir bölge durumundadır. Ortalama 1400 Euro’dan başlayan fiyatlarla tur programları bulunan bölgeye düzenlenecek turlarda ulaşımın sağlanmasından sonra farklı uygun tur paket seçenekleri konuklara sunulmaktadır.

Tur programı kapsamında gezilebilecek yerler başkent Goungzhou’da bulunan; Nanyoe Müzesi, Sun Yat-Sen Anıtı, Sanyuan Temple, Yuntai Bahçesi ve Yuexiu Park olarak sıralanabilir. Şehir merkezinde rehber eşliğinde görülmesi gereken bu mekanlara ilave olarak Guangzhou Müzesi ve Xiguan Residence eklenebilir. Turun diğer dününde Dafo Tapınağı’na gezi düzenlenmektedir. Budistlerin tapınağı olan bu yapı önemli eserler arasında yer almaktadır. Bir sonraki durakta Canton Tower yer almaktadır. Dünyanın en uzun kulesi ismini alan yapı özel etkinlikler için kullanılmaktadır. Turistlerin en çok ilgisini çeken yer ise Our Lady of Lourdes Kilisesidir. Koloniyal dönemi yansıtan kilise taş binaları ve sokakalrı ile son derece çarpıcı görüntülere sahiptir.
Guangdong’da birçok çeşit tur programları mevcuttur. Yemek turları, özel gezi turları, kültür turları, gece yolculukları, akşam yemekleri, tam gün turlar bunların hepsine dahildir. Örneğin; Guangzhou Klasik Günü Turu ile bölgenin doğa manzaralarının güzelliğine bakarak, tarihini ve kültürünü keşfetmek mümkündür. Tüm gün süren bu turda şehirdeki tüm önemli yerler yakından görülmektedir. Bir başka tur seçeneği ise ortalama 150 dolara tam gün Guangzhou özel tur yemeği şeklinde belirtilebilir. Şehir turundan sonra yemek öncesi Altı Banyan Ağaçları Tapınağı ve Anıt Salonu yakından keşfedilebilir. Kanton yemeklerinin keyifle yenmesinin ardından konaklama yapılan yere dönüş sağlanır. Diğer turlara örnek vermek gerekirse ortalama fiyatları üzerinden; Kaiping Diaolou Ve Chikan Eski Kent Günü Turu 214 Euro, Özel Rehber Ve Ulaşım ile Chimelong Paradise 116 Euro, Zhuhai Chimelong Hengqin Tiyatrosu Sirk Akşam Turu 148 Euro, Dapeng Kalesi Ve Jiaochangwei Deniz Kıyısı Günü Turu 104 Euro şeklinde belirtilebilir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir