Euroleague Final 2018 Belgrad Maç Turu - Vizesiz

Euroleague Final 2018 Belgrad Maç Turu

2018 Mayıs ayında gerçekleşecek olan EuroLeague Final Dörtlü Basketbol Maçı için program süresince Belgrad sınırlarında olmayı isteyen spor severler için 4 gece konaklamalı maç turu düzenlenmektedir. Bu kapsamda düzenlenen tur programları 599 EUR’dan başlayan fiyat seçenekleri ile satışa sunulmaktadır. Tur programının 1.gününde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali ilgili kontuarda buluşan yolcular bilet ve bagaj işlemlerinin ardından uçuş için uçağa binmektedir. Ortalama 4 saat sonra Belgrad’ a iniş yapan kafile şehir turuna başlamaktadır. Kale Meydanı, Belgrad Galibi Heykeli, Sokullu Mehmet Paşa Çeşmesi, Mora Fatihi Damat Ali Paşa Türbesi, Saat Kapı ve Müzesi, Bayraklı Camii, St. Sava Kilisesi, Cumhuriyet Meydanı gibi önemli yerler rehber eşliğinde gezilmektedir. Tur sonrasında otele dönen kafile konaklamayı burada gerçekleştirmektedir. Akşam saatlerinde Belgrad’da ekstra tur programına dahil olmak isteyen konuklar 40 EUR karşılığında katılım sağlayabilmektedir.

Tur programının 2.gününde serbest zaman diliminde misafirler Novi Sad – SremskiKarlovca turuna katılım sağlayabilmektedir. Tur kafilesinin tamamı akşam saatlerinde gerçekleşecek olan maçın gerçekleşeceği Kombank Arena’ya doğru yola çıkmaktadır. Maç sonrasında konaklama için otele geri dönüş gerçekleşmektedir. 3.gün kahvaltı sonrasında tur konukları için serbest zaman dilimi başlamaktadır. İsteyen kişilerin ekstra düzenlenecek olan Zemun – Avala Kulesi ve Tito`nun mezar turuna katılımları mümkün olmaktadır. Bu tur kapsamında; Avala Kulesi, MaraşelTito’nun Anıt Mezarı, Tesla Müzesi gibi önemli yerlerin gezilmesi mümkün olmaktadır. Tur sonrasında otele dönen kafile geceyi bu otelde geçirmektedir.

4.gün sabah kahvaltısının ardından serbest zaman geçirmek isteyen konukların ekstra olarak 25 EUR karşılığında düzenlenen tekne turuna katılımları mümkün olmaktadır. 4.gün maç keyfi için akşam saatlerinde tüm konukların maçın yapılacağı Kombank Arena’ya transfer işlemleri gerçekleşmektedir. Maç sonrasında otele dönüş yapılmasının ardından geceleme burada gerçekleşmektedir. 5.gün sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerinin yapılması söz konusudur. Sonrasında ise uçuş saatine kadar serbest zaman geçirilmektedir. Rehberin belirlediği saatte havalimanına transfer işlemlerinin gerçekleşmesi söz konusudur. Bagaj, bilet ve check-in işlemlerinin sonrasında akşam saatlerinde tarifeli sefer sayılı uçak ile hareket eden yolcular gece saatlerinde İstanbul Atatürk Havalimanı’na iniş gerçekleştirmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir