DLX Swiss Tiara Gemi turu Ren Nehri 5 Gece - Akdeniz

DLX Swiss Tiara Gemi turu Ren Nehri 5 Gece

Nehir gemileriyle Ren nehri turlarına son zamanlarda oldukça fazla bir şekilde talep olmakla birlikte, ülkemizden de bu turlara olan talebin arttığı gözlenmektedir. DLX Swiss Tiara gemisi, nehir gemisi sınıfının en lüks gemileri arasında gösterilmektedir. Bundan dolayı DLX Swiss Tiara Gemi turu Ren Nehri 5 Gece turuna olan ilgi de günden güne artmaktadır. Tur toplamda 6 gün 5 gece konaklamalı olarak gerçekleşmektedir. Tur kapsamında uçuşlar THY ile yapılmaktadır. Yine tam pansiyon olarak 5 gece konaklama bir şekilde tur organizasyonları gerçekleşmektedir. Lüks kabinler sayesinde mükemmel bir tatil fırsatı sizi bekliyor. Tur programı ise şu şekilde oluşuyor;

1. Gün; İstanbul – Amsterdam arasında uçuş seferi. Amsterdam’a varıştan sonra Rotterdam Limanına doğru yolculuk. Limandaki Check-İn ve kabinlere yerleşeme aşamalarından sonra gemi turumuza başlıyor.

2. Gün; Almanya Duisburg limanına varış. Burada bir saatlik moladan sonra Düsseldorf Limanına hareket ediyoruz. Limana vardıktan sonra yaklaşık olarak 2 buçuk saat serbest bir zamanımız oluyor.

3. Gün; Almanya Koblenz Limanına varış. Bu bölgede de takribi 6 saat mola veriyoruz. Burada romantik bir gezi seçeneği olarak karşımıza Ren Parkuru geçişini görüyoruz.

4. Gün; Mannheim Limanına varıyoruz. Burada da yaklaşık olarak 3 saat mola verdikten sonra Speyer limanına doğru hareket ediyoruz.

5. Gün; Fransa Strazburg Limanına varıyoruz. Burada yaklaşık olarak 7 saatlik bir şehir turu yaparak Strazburg şehrinin güzelliklerini keşfediyoruz.

6. Gün; gemimiz sabah saatlerinde Basel Limanına geliyor. Burada yapılan kahvaltıdan sonra Basel şehir turu atıyoruz. Devamında Zürih’e hareket ederek; panoramik şehir turu atıyoruz.

Öğleden sonra ise gerekli Check-İn işlemlerini yaptıktan sonra THY ile İstanbul’a doğru yola çıkıyoruz. Tur kapsamındaki tüm ulaşım olanakları; THY uçak biletler da dahil olmak üzere tur fiyatları içerisinde yer almaktadır. Ayrıca konaklama ve yemek ikramları da tur fiyatlarına dahil edilmektedir. Liman vergileri ve gemideki tüm etkinlikler de ücrete dahil tutulmaktadır. Bunun yanı sıra tur rehberliği hizmeti de ücret kapsamında yer almaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir