Crown Princess ile Akdeniz Ucuz Tur Paketi - Adriyatik Kıyıları

Crown Princess ile Akdeniz Ucuz Tur Paketi

Akdeniz ile Adriyatik Denizi kıyılarını kapsayan ucuz tur paketi fırsatlarına son zamanlarda oldukça yoğun bir şekilde talep gösterildiği için bu turların sayısı gün geçtikçe artmaktadır. Princess Cruise 2006 yılında ilk seferine başlamıştır ve 3080 yolcu kapasitesi ile birçok kişi için tatil köyü niteliğinde hizmet sunmaktadır. Seferlerini Akdeniz gibi eşsiz rotalara çeviren gemi ucuz tur paketi ile farklı bir seçenek olan Adriyatik gibi avantajlı seyahatleri de mümkün kılmaktadır. Ortalama 1.199 Euro’dan başlayan fiyatlarla hizmet sunan eşsiz ve donanımlı gemi yaklaşık olarak 710 balkonlu kabine sahiptir. 290 metre boyundaki gemide; casino, disko ve bar, gösteri salonu, havuz, restoran gibi fazla sayıda alan bulunmaktadır. Tatil köyü niteliğinde olan Crown Princess’de bunların dışında; masaj ve güzellik salonu, sauna, spor merkezi gibi önemli noktalarda yer almaktadır.

Crown Princess ile gerçekleşecek olan tur programı dahilinde yolcular Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’ni kullanarak THY kontuarı önünde 05:30’da buluşma gerçekleştirmektedir. Pasaport ve gümrük kontrollerinin yapılmasının ardından Türk Havayolları ilgili sefer uçağı ile saat 07:15’te Atina’ya hareket edilmektedir. Yerel saat itibari ile saat 08:40’da Atina’ya varış gerçekleşmektedir. Havalimanında bekleyen araç ile Pire Limanı’na transfer işlemleri gerçekleşmektedir. Ultra lüks olan gemiye giriş işlemlerinin tamamlanmasının ardından sonraki aşamada kamaralara dağılım ve yerleşme yapılmaktadır. Sonrasında ise gemi akşam saatlerinde limandan ayrılmaktadır. Türk Havayolları ile İstanbul Atatürk Havalimanı – Atina/Barcelona-İstanbul Atatürk Havalimanı arası ekonomik sınıfı uçak bileti gemi ile 7 gece tam pansiyon konaklama hizmeti ile sunulmaktadır. Transfer ücretleri, rehberlik hizmeti, liman vergileri, seyahat sağlık sigortası ayrıca ücretlendirilmektedir.
Tur programı kapsamında 1.gün Yunanistan’a gidilmek üzere Atatürk Havalimanı’nda Dış Hatlar Terminali kontuarı önünde 05:30’da buluşma sağlanmaktadır. Gerekli pasaport ve check-in işlemlerinin yapılmasından sonra ilgili sefer numaralı uçak ile 07:15’de Atina’ya hareket sağlanmaktadır. Yerel saatle 08:40 itibari ile Yunanistan’a iniş gerçekleşmektedir. Buradan transfer aracı ile Pire Limanı’na hareket edilmektedir. Gemiye yerleşilmesinin ardından akşam saatlerinde limandan kalkış gerçekleşmektedir. Gemide gecelemenin yapılmasının ardından 2.gün Santorini’ye geçiş yapılmaktadır. Sabah saatlerinden akşam saatlerine kadar limanda kalan gemi akşam saatlerinde hareket ederek 3.günü denizde seyir halinde geçirmektedir. 4.gün Karadağ’a ulaşan yolcular öğle saatlerinde İtalya’ya geçiş yapmaktadır. 6.gün de Napoli İtalya sınırına geçen yolcular 8.gün İspanya Barcelona’ya ulaşmaktadır. Kahvaltı ve gerekli kontrollerin ardından THY ile İstanbul’a doğru hareket gerçekleşmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir