Costa Favolosa ile 10 gece Gemi Turu - Akdeniz

Costa Favolosa ile 10 gece Gemi Turu

10 gece olarak planladığınız da Costa Favolosa ile baştan sona Akdenizi gezmek istiyorsanız ortalama olarak 899 Euroyu gözden çıkarmanız gerekmektedir yani Türk parası ile ortalama böyle bir tatili 4000 liralara satın alabilmektesiniz. Böyle bir uçuşu böyle bir fiyatla ekonomi sınıfı ile İstanbul havalimanı çıkışlı olarak yaparsınız. Havalimanından limana, limanlardan havalimanına transferler tur şirketi tarafından gerçekleştirilmektedir. Turlar Türkçe hizmet veren rehberler tarafından yönetilir. Tur programlarında her gün için ve her gece için hazırlanmış olan eğlence konseptleri, animasyon ve şovlar bulunmaktadır. Tur boyunca gemide sabah kahvaltısı, öğle yemeği ve akşam yemekleri tur şirketi tarafından karşılanmaktadır. Tur boyunca gemide bulunan fitness salonlarından spor salonlarından yararlanabilmektesiniz.

Gemi turu liman vergisi yaklaşık 460 Euro olmaktadır ve bu ücret tur şirketi tarafından karşılanmakta size herhangi bir sorumluluk yüklenmemektedir. 10 günlük gemi turu süresince önce Savona – İtalya’ya gidilir. Turun 2. gününde Marsilya – Fransa. 3. gün denizde seyir günü olmakta ve 4 gün seyir halinde Malaga – İspanya’ya varış yapılmaktadır. 5. gün Cadiz – İspanya, 6. gün Lizbon – Portekiz, 7. gün yine Lizbon – Portekiz, 8.günü yine denizde seyir halinde geçireceksiniz. 9. gün Valensuya – İspanya, 10. gün Barselona – İspanya. 10 günlük turun ardından Savona – İtalya’ya geçilir. Savona’dan da İstanbul’a hareket için yolcular havalimanına transfer edilir.

Böyle bir tura katılmak isteyen kişiler turun gerçekleşebilmesi için minimum iki kişi gerektiği şartını unutmamalıdırlar. Turu iptal etmek isteyen yolcular tur şirketine en az 150 Euro ödemek ile yükümlüdürler. İptal için beklenen süre arttıkça ödenmesi gereken fiyat da artış göstermektedir. Asistan hizmeti almak isterseniz bu ücret tur ücretine dâhil değildir. Ayrıca yolcular tarafından yapılan kara turları, kişisel harcamalar da tur ücretine dâhil olmayıp tur sırasında iç hatlar içerisinde yapılan uçuşlar da dâhil değildir. Yurtdışı çıkış harcı 15 Euro olmakta ve yolculara ait olmaktadır. Gemide yolculuk sırasında tüketeceğiniz içecekler tur ücretine dâhil olmayıp yolculardan ekstra ücretler talep edilecektir. Turdan ayrılmak ister, iptal ettirmek isterseniz 9 günden az bir süre kalmış ise tur şirketi sizden tur fiyatının tamamını tahsil edecektir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir