Costa Favolosa Gemisinde Tur Keyfi - Akdeniz

Costa Favolosa Gemisinde Tur Keyfi

Costa Favolosa gemisinde tur keyfi yapmak isteyenler, koy koy gezip güzellikleri görüp yaşamak isteyen kişiler bu turu minimum olarak 999 Euro’ya yani Türk Lirası ile ortalama 4000-5000 liraya tur hizmetini alabilmektedir. Yolcular ekonomi sınıfı uçuşlar ile İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan alınarak Torino’ya uçurulur. Yolcular tur boyunca havalimanından limanlara, limanlardan havalimanına ücretsiz olarak transfer edilmektedir. Tur boyunca yolculara ücretsiz Türkçe rehberlik hizmeti verilmektedir. Tur boyunca gemide her gün ve her gece için hazırlanmış olan eğlence organizasyonlarına animasyon gösterileri ve şovları yolcular ücretsiz katılım yapabilmektedirler. Gemi içerisinde bulunan fitness ve spor salonlarının kullanımı yolcular için ücretsiz olarak hizmete açık olacaktır. Liman vergisi olan 440 lira tur şirketi tarafından ödenecek, yolcular bu masraflardan muaf tutulacaktır.

Turun 1. gününde İstanbul’dan Torino’ya gelen yolcular Savona – İtalya yönünde hareket edeceklerdir. 2. gününde Marsilya – Fransa, 3. gün denizde seyir halinde olunacak 4. gün Malaga – İspanya yönünde hareket edilecektir. 5. gün Cadiz – İspanya yönü, 6. gün Lizbon – Portekiz, 7.gün yine aynı şekilde Portekiz yönünde hareket edilecek, turun 8. günü denizde seyir halinde devam edilecek 9. gün Valencia – İspanya geçiş yapılır. Turun 10. Gününde Barcelona’ya varış yapılarak yolcular Barcelona’dan havalimanına transfer edilerek İstanbul Sabiha Gökçen Havalimanı’na varış sağlanır.

Gemi yolculuğu sırasında uğrayacağınız şehirlerde gezeceğiniz yerlerin giriş çıkış ücretleri müşterilere yani size ait olup yapacağınız kişisel harcamalarınız da tur ücreti dışında olacaktır. İç hat olan bağlantı uçuşları da tur şirketinin tur ücreti içerisinde olmayıp yolculara ait olacaktır. Costa Favolosa ile tur keyfiniz sırasında içeceğiniz içecekler için ekstra ücret ödeyeceksiniz, bu ücretleri tur şirketi karşılamayacaktır. Yurt dışı çıkış için vize ücreti ödeyeceksiniz. Ayrıca yurtdışı çıkış harcı olan 15 Euro da size ait olmaktadır. Tur sırasında yapılan kara turları ücretleri tur şirketine ait olmayan ücretler arasında olup asistan isterseniz bunun için de ayrıca ücret ödemeniz gerekli olmaktadır. Tur şirketi servis ücretlerini sizden ekstra olarak talep eder ve bu ücretler kişi başı 10 Euro’dur.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir