Celestyal Olympia ile Vizesiz Yunan Adaları - Yunan Adaları

Celestyal Olympia ile Vizesiz Yunan Adaları

Yepyeni maceraların vazgeçilmez araçları arasında yer alan Celestyal Olympia gemisi İle birbirinden unutulmaz maceraları zahmetsizce yaşayabilmek için Vizesiz gidilebilen Yunan Adaları maceraperest tatilcilerin ve meraklı gezginlerin odağı haline gelmiş durumda. Bu tur sayesinde hem birbirinden güzel Yunan Adalarını vizesiz bir şekilde gezebilir hem de Celestya lOlympia ile denizin keyfini çıkarabilirsiniz. Birbirinden cazip fiyat teklifleri ile hem deniz üzerinde yüzen bir otel konforunu hem de benzersiz Akdeniz adalarının tadına varın.

Celestyal Olympia gemisi okyanus ötesi kapasitede yüzen bir cenneti andıran turistik gemilerden biridir. Yaklaşık 38 bin ton ağırlığa, 215 metre uzunluğa ve 28,4 metre genişliğe sahiptir. 306 tanesi iç 418 tanesi ise dış olmak üzere toplam 724 kabine sahip olan Celestyal Olympia 11 katlı güverteye ve 7 adet asansöre sahiptir. Duş, tuvalet, duşakabin, klima ve telefon her kabin için standart özelliktir. Yaklaşık 550 personeliyle Celestyal Olympia konforun ve hizmetin yüzen karşılığıdır. Böyle bir şaheser ile her biri birbirinden özel ve vizesiz gidilebilen Yunan Adalarını gezmek sizin için hafızanızdan silinmeyecek bir hatıra olarak kalacak.

Genellikle Kuşadası’ndan hareketle başlayan turlar Patmos, Girit (Heraklion), Santorini, Atina (Pire) ve Mikonos adalarıyla devam ederek nihayetinde yine Kuşadası’nda son bulmaktadır. Fiyatlar saydığımız adaların tümüne yahut belirlenenlere göre ve gün sayısına göre değişmektedir. Hava şartları gereği bazen adalara iniş tekne ile sağlanmaktadır.

Celestyal Olympia eşliğinde yapacağınız vizesiz seyahat kapsamında;

• 12 adanın en kuzeyinde yer alan Patmos’un birbirinden şirin ve geleneksel tavernalarında eğlenebilir, bakir koy ve plajlarında keyifli vakit geçirebilirsiniz.
• Yunanistan’ın en büyük, Akdeniz’in beşinci büyük adası olan Girit Adası’nda kendinizi ada turizminin metropolünde hissedebilir, birçok uygarlığın izlerini taşıyan adada sahil turizminin yanı sıra kültürel gezintiler de yapabilirsiniz.
• Vizesi adalar arasında kireçle boyalı evleriyle uzaktan kaya üzerindeki yüzlerce papatyayı andıran görüntüsü, yıllık 1 milyon turisti ağırlamasına rağmen bozulmayan geleneksel özellikleri ve sabaha kadar süren eğlence seçenekleri ile Santorini adalar arasında en çok iz bırakanlardan biri olacaktır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir