Celebrity Millennium ile Gizemli Uzakdoğu - Uzakdoğu

Celebrity Millennium ile Gizemli Uzakdoğu

Dünyanın en güzel tur gemilerinden bir tanesi olan Celebrity Millennium ile yapılacak gezilerden bir tanesine katılmak isteyen kişiler için 15 gece sürecek gizemli bir Uzakdoğu turu yapılmaktadır. Celebrity Millennium tarafından sunulan imkanların çok fazla olması insanların 15 gece 16 gün boyunca keyifli dakikalar geçirmesini sağlarken aynı zaman Uzakdoğu bölgesinde yer alan en gizemli mekanları da daha yakından görme fırsatı elde edilmektedir. Dünyanın en uzak bölgelerinden bir tanesi olan Uzakdoğu’ya yapılan söz konusu gezi sayesinde katılımcılar ayrıca burada yer alan kültürü de daha yakından tanıma fırsatı elde etmektedir. Alışıldık tatillerin aksine kış mevsiminde yapılan söz konusu tatil sayesinde beyaz örtüyle kaplanan dağ ve doğa manzaraları insanları fazlasıyla etkilemektedir.

Celebrity Millennium içerisinde yer alan imkanlar oldukça fazladır. Dışarıdan söz konusu devasa aracı gören kişiler büyük şaşkınlık yaşamakta ve adeta yüzen bir otel olarak nitelemektedir. İçerisinde hemen her imkan bulunan gemideki yiyecek ve içecekler yolculara ücretsiz olarak verilmesine rağmen alkollü içecek almak isteyen kişilerin mutlaka ücret ödemesi gerekmektedir. İstanbul’da buluşan katılımcılar buradan öncelikle Singapur’a geçmektedir. Dünyanın en güzel ülkelerinden bir tanesi olan Singapur’daki limandan Celebrity Millennium gemisine binen katılımcılar böylece okyanusa açılmaktadır. İlk gün denizde geçerken insanlar böylece muhteşem manzaralar eşliğinde keyif yapma fırsatı bulmaktadır. Yapılan planlamaya göre beşinci gün bir başka önemli nokta olan Tayland’a gelinmektedir.

Celebrity Millennium içerisinde pek çok imkan bulunduğu bilinmekte olup bunlar saunadan spor salonuna kadar farklı hizmet alanları bunlar arasında yer almaktadır. Bangkok’a gelen yolcular burada yer alan tapınakları ve diğer önemli noktaları ziyaret etmektedir. Bangkok’ta bir gece konaklayan yolcular ertesi gün yeniden yola çıkmaktadır. Bir sonraki durak ise Vietnam’dır. Dünyanın en şirin ülkelerinden bir tanesi olan Vietnam içerisinde yer alan kentler insanların yoğun ilgisini çekmektedir. Söz konusu kentler içerisinde bölgeye ait mimari her yerde görülmekte ve bu da çok güzel görüntülerin ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Buradan sonra Hong Kong’a geçilmekte ve buradan da İstanbul’a dönüş yapılmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir