Caribbean Princess ile Karayipler Tur - Karayipler

Caribbean Princess ile Karayipler Tur

Gemiyle olan turlarailgi sürekli arttığı için çeşitli tur şirketleri de buna bağlı olarak lüx gemilerle turlar düzenlemektedir, bunlara örnek olarak Caribbean Princess ile Karayipler Turunu örnek olarak verebiliriz son olarak 15 Şubat tarihli gerçekleştirilecek tur programı toplamda 13 gün sürecek olup kalkış İstanbul Atatürk Havalimanındandır. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından aktarmalı ya da direk olarak Miami’ye hareket edilecektir. Gece uçakta geçirildikten sonra havaalanında hazır olarak bekleyen araçla otele geçilip o gece otelde konaklanacaktır. 2.gün kahvaltının ardından otelden çıkıpFort Lauderdale limanına geçilip Pasaport ve Check-in işlemlerinin ardından kabinlere yerleşilip serbest zaman sunulacak ve gemi akşamüzeri saat 16.00’da limandan hareket edecektir.

3.gün Bahamalar PrincessCays adasına gidilip 4. ve 5.gün denizde geçirilecektir. 6.gün Kolombiya’nın incisi olarak da bilinen Cartagena’ya geçilip saat 15.00’a kadar yolculara serbest zaman verilecektir. 7.gün Panama’nın Panama kanalından geçilerek Colon’a geçilecektir. 8.gün Kosta Rika’nın Limon şehrine geçilerek saat 18.00’a kadar yolculara serbest zaman verilecektir. 9.gün denizde geçirildikten sonra 10.gün Cayman Adaları Grand Cayman’da saat 16.00’a kadar serbest zaman verilecektir. 11.günde tüm gün denizde geçirildikten sonra 12.gün tekrar Fort Lauderdale limanına dönülüp, gemiden çıkış işlemlerinin halledilmesinden sonra isteyen misafirler için Outlet Turu düzenlenecektir. Bu tur sayesinde misafirler Miami şehrinin dışarısında kalan ve her türlü ünlü markanın ürünlerini fabrika satış fiyatına alma imkanı sağlayacaklar.

Bu turun akabinde havaalanına transfer gerçekleştirilecek bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından direk ya da aktarmalı olarak İstanbul Atatürk Havaalanına uçuş gerçekleştirilecektir. 13.gün havaalanına ulaştıktan sonra tur son bulacaktır.Tur fiyatı 1949€’dan başlamakta olup fiyata dahil olan hizmetler ise; gidiş dönüş uçak bileti, Miamide geçirilecek 1 gece 1.sınıf otelde konaklama, 10 gece tam pansiyon gemide konaklama, havaalanı ve liman vergileri, seyahat sağlık sigortası program dahilindeki tüm transferler ve rehberlik hizmetidir.3100 yolcu kapasiteli olan ve yaklaşık 740 balkonlu kabini bulunan gemi içerisinde casinodan, diskoya, spor salonundan güzellik salonuna kadar pek çok bölüm bulunmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir