Bulgaristan Tur Paketleri eğlence kulüpleri - Karadeniz

Bulgaristan Tur Paketleri eğlence kulüpleri

Her mevsim ayrı güzelliği bulunan Bulgaristan tatilini yapmak isteyenler tur paketlerini satın aldıklarında gündüzleri ülkenin tarihi ve önemli yerlerini gezerken gecesinde eğlence kulüplerinde eğlencenin tadını yaşamaktadır. Tur paketleri kapsamında alternatif seçenekler sunularak isteyene Romanya – Bulgaristan tur hizmeti sunulurken, isterseniz Yunanistan – Makedonya – Bulgaristan veya Selanik, Kavala, Üsküp ve Sofya’dan oluşan tur hizmeti satın alabilirsiniz. Tur firmaları tarafından otobüsle düzenlenen tur hizmetlerinde İstanbul’dan hareket ederek Bulgaristan’ın önemli tarihi yerlerinden olan Rus Kilisesi, Ayasofya Kilisesi, Ulusal Kültür Sarayı ve Ordu Evi gibi önemli yerler rehberler eşliğinde gezdirilmektedir. Yanı sıra kayak yapmak isteyenler için günübirlik Bansko turları da düzenlenmektedir.

Gece hayatı ve gece kulüpleri ile meşhur olan Bulgaristan’a gitmişken eğlenmeden dönülmez elbette ki. Sabaha kadar süren eğlencelerde çeşitli aktiviteler yer almaktadır. Haftanın her günü açık olan gece kulüplerinde giriş ücreti olsun içerideki içeceklerin ucuz olması nedeni çok fazla tercih edilmektedir. Sofya’nın en popüler mekânları arasında yer alan Memento da yer bulmanız için erkenden gitmeniz gerektiği gibi her türlü içeceği bulabildiğiniz gibi içecekler diğer yerlere göre biraz yüksek bulunmaktadır. Tabacco Garden Bar ve Black Label Viski Bar yerli ve yabancı turistlerin en çok uğradıkları yerler arasındadır. Sofya’nın en önemli gece kulüpleri arasında alan bu yerleri Kokteyl Bar almaktadır.

Kare şeklinde oluşu ve ilginç tasarımı bulunan bar’ın benzerleri Paris ve Belgrad’a bulunmaktadır. Caz müzik sevenlerin tercihi Hambara, farklılık isteyenler ise evden bozma olan A Part Mental kulübünü tercih etmektedirler. Bunların yanında Briliantin Clup, Club Chervilo, Yalta Clup ve Sin City gibi fiyat olarak biraz daha uygun olan eğlence merkezleri yer almaktadır. Bazı acenteler tarafından tur paketleri içerisinde yamaç paraşütü, voleybol, sörf ve sandal gibi Sunny Beach paketi yer alırken eğlence merkezleri maalesef yer almaktadır. Sofya’da her bütçeye eğlence kulübü yer aldığı için bütçenize uygun olan kulübü seçerek sabahın ilk ışıklarına kadar eğlenebilirsiniz. Gündüz şehrin güzelliği gecesi muhteşem eğlencesi ile geçirmek isteyenler için Bulgaristan bulunmaz fırsatlar arasında yer almaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir