Budva Turu 2018 1 Mayıs Özel - Vizesiz

Budva Turu 2018 1 Mayıs Özel

Karadağ için önemli bir turizm bölgesi olan Budva özellikle yaz aylarında birçok turisti ağırlıyor ve zaman zaman düzenlenen kampanyalı uçuşlar ile özel fırsatlar yakalamak mümkün olabiliyor. Türk Hava Yolları’nın 1 Mayıs Özel 2018 Budva Turu kapsamında 439.00 EUR’dan başlayan fiyat seçenekleri ile uçuş gerçekleştirmesi mümkün olmaktadır. 1 Mayıs tarihine özel Budva turunun 1.gününde Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminali’nden gerekli işlemlerin yapılmasının ardından bir saatlik bir uçuş sonrasında Podgorica’ya varış gerçekleşmektedir. Budva şehir turunda; bir tatil yöresi kıvamındaki özel merkezin plajları, çarşıları, surları, kalesi ve tarihi eserleri kendisine hayran bırakmaktadır. Tur sonrasında ise konaklamanın yapılacağı otele geçiş yapılmaktadır.

Tur programının 2.gününde sabah kahvaltısından sonra tüm gün serbest zaman geçiren konuklardan dileyenler ekstra tur programı kapsamında Montenegro`nun tarihi ve doğasını keşfe çıkabilmektedir. Kotor ve Perast gezi programı dahilinde keyifli zaman geçirmek de mümkün olmaktadır.Budva Turu’nun 3.gününde konaklamanın yapıldığı otelde kahvaltı keyfinden sonra tüm gün serbest zaman şeklinde geçirilmektedir. İsteyen konuklar ekstra Skader Lake Turu’na katılabilmektedir. 60EUR karşılığında oldukça büyük olan Balkan Yarımadası gölünü detaylı biçimde gezme fırsatı bulunmaktadır. Göl üzerinde yapılacak olan gezinti sırasında yüzme ve güneşlenme için de zaman bulunmaktadır. Programın tamamlanmasının ardından ise otele geri dönüş yapılmaktadır.

Tur programının 4.gününde yapılacak olan sabah kahvaltısından sonra çıkış işlemleri yapılmaktadır. Sonrasında tur kafilesinin serbest zaman için dağılması söz konusudur. Rehberin belirlediği zaman diliminde Podgorica Havalimanına transfer olan yolcular 1 Mayıs 2018’e özel THY tarifeli uçak ile İstanbul’a iniş yapmak üzere hareket etmektedir. Kampanyalı tur programına dahil olan hizmetler; rehberlik hizmetleri, otelden alana transfer işlemleri, belirlenen otelde 3 gece şeklinde yarım pansiyon şeklinde konaklama, program dahilindeki panoramik şehir turu ve mesleki sorumluluk sigortasıdır. Yanı sıra tur programının dışındaki hizmetler ise; yurt dışı çıkış harç pulu, seyahat sigortası, tur programına dahil olmayan ekstra geziler ve giriş ücretleri, öğle ve akşam yemekleri, yemek sırasında sipariş verilen içecekler, özel harcamalar şeklinde belirtilebilmektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir