Belgrad Sevgililer günü 2 gece turu - Vizesiz

Belgrad Sevgililer günü 2 gece turu

Müşteri isteklerini ön sırada tutan Türk Hava Yolları şirketi sevgililer gününde de Belgrad a iki gece turu düzenleyerek sevgililer gününü kutlamak isteyenlere güzel bir fırsat sunuyor. Hava yolu şirketinin sunduğu bu fırsat sevgililer günü sürprizi hazırlamak isteyenlere verilecek en romantik hediye de olmaktadır. Sevgililer gününü yurtdışında kutlamak isteyen müşteriler için cazip fiyatı ile dikkat çeken kampanya belirli bir süre için yapılmıştır. Bu nedenle değerlendirmek isteyenler web sitesinden online kampanyaları takip edip başvuru da bulunabilirler.

Belgrad daha önce gitmeyenler için sevgililer gününde tam da güzel zaman geçirilebilecek bir yerdir. Tur paketi ilk gününde İstanbul Atatürk Havalimanından Belgrad’a uçak yolculuğu ile başlar. Daha sonra müşteriler için özel tutulan özel otobüs ile Beyaz şehir anlamında olan kültür kenti Belgrad’a gidilir. Belgrad’da Osmanlı eserlerinden Kalemegdan, Sokullu Mehmet Paşa çeşmesi, askeri müze, saat kapı ve müzesi, Sava ve Tuna nehirlerini birleştiği yer, Çukur çeşme gezilebilecek yerler arasındadır. Akşam ise müşteriler ekstra olarak Sırp müziği gecesi akşam yemeğine isterlerse katılabilirler. İkinci gün ise Sırbistanın en kuzeyinde bulunan ve en gelişmiş bölgesi olan Voyvodina eyaleti gezilir. 1699 yılında imzalanan Karlofça anlaşmasından adını alan Karlofça kasabası gezilmesi gereken yerlerdendir. Burada Şehir Meclisi, Dört Aslan Çeşmesi ziyaret edilmesi gereken önemli yerlerdir. Anlaşmanın imzalandığı yerde bulunan Barış Şapeli’ de ziyaret edilir. Buradan Novi Sad’a hareket edilir ve burada ilgi çekebilecek önemli yerler gezilir.

Üçüncü ve son gün kahvaltı yapıldıktan sonra gezmek isteyen belirli bir ücret karşılığında ekstra düzenlenen tura katılabilirler. Tur sonunda belirlenen saatte havalimanına hareket edilerek İstanbul’a uçak yolculuğu ile geri dönüş yapılır. Türk Hava Yollarının düzenlediği bu kampanya da gidiş dönüş uçak biletleri, otelde iki gece konaklama ve oda kahvaltı, Belgrad gezisini kapsamakta olup ekstra masraflar misafirlere ait olmaktadır. Sevgililer günü için kaçırılmayacak cazip fiyatlı bir tur imkanı sunan havalimanı şirketi müşteri memnuniyetini en üst noktada tutarak tur boyunca misafirlerini güzel bir şekilde ağırlamayı hedefler.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir