Belarus Eğlence Yerleri Tur Paketi Bilgisi - Vizesiz

Belarus Eğlence Yerleri Tur Paketi Bilgisi

Belarus Cumhuriyeti iki nehir arasında kurulmuş başkenti Minsk olan eğlence yerleri ve bu eğlence yerlerini gezmek isteyenlere tur paketi bilgisi veren şirketlerin çok fazla tercih ettiği ülkeler arasında yer almaktadır. Litvanya, Polonya ve en sonunda Sovyet Sosyalist Cumhuriyetler Birliği’ne dayanmış, dağılmasından sonra bağımsızlığını ilan ederek Belarus Cumhuriyeti olan şehrin ismi kenarlarına kurulduğu nehirlerden birinin adından gelmekte ve yılın her mevsiminde soğuk, serin olan ülke sıcaklığın hiçbir zaman 15 dereceden yukarı çıktığı görülmemektedir. Belarus eğlence yerleri tur paketi bilgisiiçin; zaten şehrin güzelliği kar her yanı kaplandığında ortaya çıkarak turistleri kendisine çekmesi ile meşhur ve her yeri kaplayan çam ağaçları ile çoğu açıdan muhteşem, keşfedilmemiş bir şehir olması ile turizm bakımından yeni atılımlar yaparak, alışılmışın dışında bir tatil deneyimi sergileyerek, popüler mekanların yanı sıra doğallığı bozmadan ziyaretçilerine tatil imkanı sunmasının yanı sıra ülke hem güvenli hem ucuz hem de kabalık değildir.
Geniş sokakları, yeşilin doğayla bütünleştiği parkları ve modern yapısıyla beklentilerinizin üzerindedir. Sanki şehir insanların mutlu olması ve kendilerini güvende hissetmesi üzerine kurulmuş gibi. Ülkeyi ziyaret ettiğinizde turlar sırasında gecenin geç vakitleri dahi olsa sokaklarda özgürce dolaşabilir ve tatilinizin tadını çıkarabilirsiniz. Gezilecek yerler dendiğinde bu yerler saymakla bitmez. Tur esnasında orada bulunan kafelerde dinlenebilir, uygun fiyatlarla alışveriş yapabilir ve hediyelik eşyalara göz atabilirsiniz.
Nezavisimosty Bulvarı şehrin en önemli caddesidir. Burada ticaret merkezi, müzeler, üniversiteler ve ulusal kütüphane binalarını gezebilirsiniz ve tabi ki Minsk City Hall önünde fotoğraf çektirebilirsiniz. İsmini şehre veren Minsk Nehri kıyısında dolaşabilir, tarihi binaları ziyaret edebilir, şirin parklarında dünyanın dört bir yanından getirilen bitkileri inceleyebilirsiniz. Botanik parkları ve kiliseler ziyaret edilebilecek mekanlar arasındadır. Tüm bunların yanı sıra Minsk gece hayatı Doğa Avrupa turlarında eğlenmemenin imkânsız olduğu gibi bu şehirde de eğlenmemek bir o kadar imkansızdır. Şehir merkezinde farklı eğlence anlayışları ile bir sürü gece kulübü, barlar, diskolar bulunmakta ve sabaha kadar insanlarla dolup taşmaktadır. Gece hayatı bu şehirde pahalı değildir ve şehri cazip kılan diğer nedenlerden biri de budur. Her tür müzik, her yaştan insana hitap eden gece hayatı eğlenceleri ile Minsk şehrine turistlerin akın etmesini sağlıyor.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir