Balayı Adası Barbados Gemi Turu Paketleri - Karayipler

Balayı Adası Barbados Gemi Turu Paketleri

Karayiplerin Güney kısmında bulunan yeşil ve mavinin bir arada olduğu Barbados Adaları tüm sezon boyunca turistlerin yoğun ilgisini çekiyor ve özellikle balayı dönemi için çiftler Barbados Adasına gitmek üzere tur paketlerinden yaralanıyor. Tatil planı yapan yeni çiftler avantajlı gemi turu paketleri ile bu eşsiz yerin tadını doyasıya çıkarabiliyor. Tatil merkezi havasıyla turistleri büyüleyen ülkenin sahilleri, denizi, gece hayatı, doğal alanları ve tarihi yapıları keşfedilmeyi bekliyor. Bu eşsiz ülkeye düzenlenen gemi turu paketleri ile kolaylıkla seyahat gerçekleştirilebiliyor. Seranade of theSeastur kapsamında tercih edilen gemiler arasında yer almaktadır. Manzarası, kabin rahatlığı, kaliteli personeli ve diğer tüm özellikleri ile yolculuğun keyifli geçmesine imkan sağlıyor. Ortalama 448 Euro’dan başlayan fiyatlarla 11 gece konaklama imkanı sunan gemi turu ile Barbados Adaları’na rahatlıkla gidilebiliyor.

Tur programına yolcularına Florida’dan alarak başlayan gemi 2 gün denizde seyir halinde ilerleyerek ilk durağı olan Aruba’da mola vermektedir. Bu bölgede ortalama 10 saat demir atacak geminin yolcuları istedikleri takdirde alışveriş yapabilir, merkezi gezebilir veya harika denizin tadını çıkarabilir. Bir sonraki durak olan Bonaire’de keyifli zaman geçirmek isteyen turistler başkenti gezebilir ve dalış etkinliğine katılabilirler. Gemi Saint George de ise sessiz sakin sokakları, kiliseleri ve tarihi binaları yakından görme imkanı vardır. Barbados Adası’na demir atan geminin yolcuları bu ülkede birçok şey yapabilir. Ülkeye ayak basan kafile zamanlarını enfes plajlarda dinlenerek geçirebilir. Uzun süreli yolculuğun yorgunluğunu atmak isteyen kişiler için oldukça iyi bir fikir. Yanı sıra adada gezintiye çıkılabilir ya da sörfçüler yakından izlenebilir.

Barbados Adası turunun bir sonraki gününde doğanın keşfi için yola devam edilebilir. FlowerForestParkı ve Harrison’s Mağarası ziyaret edilmesi önerilen yerler arasındadır. Adada çevre gezilerine ve alışverişe tam gün zaman ayırılabilir. İsteyen turistler farklı ve ekstra gezilere katılarak zaman geçirebilir. Barbados sonrasında Saint Lucia ve Virgin Adaları’na uğrayan gemi ortalama 2 gün sonrasında Florida’ya demir atmaktadır. Bu aşamadan sonra transfer işlemleri sonrasında yolcular için tur programı sone erer. Özetle; deniz ve kumun muhteşem buluşması olan eşsiz plajlarda güneşlenerek tatilin keyfini çıkarmak için harika bir ülke olan Barbados genel anlamda tarihi, doğası, doğal alanları ve ünlü plajları ile özellikle balayı çiftleri için mutlaka gelinmesi gereken bir yer.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir