Almanya ile Paris Seine Nehri 7 Gece - Akdeniz

Almanya ile Paris Seine Nehri 7 Gece

Nehir turlarını romatik turlar kapsamında yer almasıyla birlikte, Almanya ile Paris – Siene Nehri yolculuğunun unutulması zor güzel anları yaşatacağı bilinmektedir. Almanya ile Paris Seine Nehri üzerinde 7 gece bir seyahat yapmak için plan yapıyorsanız bu planlarınızı ortalama 1799 Euro’ya gerçekleştirebilmektesiniz. Yani bu fiyat ortalama 8000 ile 9 bin lira arasında olmaktadır. Hava yolu ile yapılacak olan İstanbul – Paris arası uçuşlar ekonomi sınıfında olacak ve yine Paris – İstanbul arası yapılacak uçuşlar da ekonomi sınıfı olacaktır. Seyahat boyunca 7 gece 2009 yapımı gemide tam pansiyon konaklama yapacaksınız. Tam pansiyon konaklama sırasında birinci gün akşam yemeği ile başlamakta ve sonuncu gün sabah kahvaltısı ile son bulmaktadır. Yolculuk sırasında gemide öğle yemekleri ve akşam yemekleri esnasında ücretsiz alkollü içecek ikramları ve alkolsüz meşrubat içecekleri servis edilecektir. Gemide ücretsiz internet hizmetinden yararlanacak, kabinleriniz için ücretsiz bornoz ve terlik servisi yapılacaktır. Ayrıca kabinlerin içerisinde ücretsiz bir şişe suyunuz mevcut olacaktır. Gemi misafirlerine özel hoş geldinizresepsiyonu olacak ve yemek verilecektir. Kaptanın ön gösterim gecesi için düzenlemiş olduğu yemek görülmeye değerdir. Yolculuk için havalimanında inen yolcular gemilere ücretsiz olarak transfer edilecektir ve gemilerden de havalimanlarına ücretsiz olarak transfer edilecektir.

Yolculara özel olarak limanlarda gemiden ücretsiz olarak bisiklet kiralama hizmeti verilecektir. Tecrübeli personeller tarafından Türkçe rehberlik hizmeti 20 kişi olduğu takdirde tur şirketi tarafından ücretsiz olarak verilecektir. Tur ücretine dâhil ücretler arasında 350 Euro olan liman vergisi ve havalimanı vergileri vardır. Almanya ile Paris Seine nehri üzerinde yapılacak olan gezinin birinci günde Fransa’nın Paris şehrine varış yapılacaktır. Paris havalimanında bekleyen araçlar yolcuları Seine Nehri üzerinde bulunan demirli gemiye transfer edecektir. Gemiye gelen müşterilere oda dağılımları yapılacak ve serbest zaman verilecektir, arkasından akşam yemeği sırasında kaptanın hoş geldiniz kokteyli yapılacaktır.

Akşam yemeğinin ardından gemi hareket edecektir. Böyle bir tur satın almak isteyen misafirler seyahatlerinde pasaportlarını geçerlilik süresi en az 6 ay olanlarını kullanmaları gerekmektedir. Yolculuk sırasında müşterilere gemide bulunan bazı alkollü içecekler ve bazı alkolsüz içecekler ekstra ücretler dâhilinde verilecek tur ücretine dâhil edilmeyecektir. Müşteriler yurtdışı çıkış harçlarını kendileri ödeyeceklerdir, yurtdışı çıkış harçları ortalama olarak 15 Euro civarındadır. Vize ücretleri misafirler tarafından ödenecektir. Amalia ile Paris, Seine Nehri üzerinde yapılan gezi için Schengen vizesi gerekli olmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir