5* Celebrity Equinox ile Güney Karayipler Tur Paketi - Karayipler

5* Celebrity Equinox ile Güney Karayipler Tur Paketi

5* Celebrity Equinox gemisi ile dünyanın büyülü ülkesi Güney Kayiplere gitmek üzere tur paketleri bulunmakta ve bu turlara katılarak bu ülkenin tarihi, doğası, kültürel mirasları yakından keşfedilebilir. Bunları yaparken de avantajlı tur paketi seçeneklerinden yararlanılarak 5* Celebrity Equinox gemisi ile Güney Karayipler de tatil programı yapılabilecek eşsiz bölgelere gidilebilmektedir. Ultra lüks gemide ihtiyaç duyulan her şey bulunmaktadır. Disko, bar, kafe, restoran, havuz, masaj ve spor merkezi, gösteri salonu gibi sıralanabilecek farklı birçok detayı içerisinde barındıran gemi yolcularına kaliteli ve konforlu hizmet sunmaktadır. 2,850 yolcu kapasitesine sahip olan gemide misafirlerin yolculukları süresince eğlenerek dinlenmeleri için gereken tüm çalışmalar büyük bir titizlikle devam etmektedir. Kişisel servisleri standartların üzerinde olan gemi seyahatinde tatil deneyimi yaşamak bir ayrıcalık olarak nitelendirilmektedir. Rotası; Florida, Grand Cayman, Aruba, Curacao, Bonaire olan 12 günlük Güney Karayipler tatilini 5* Celebrity Equinox gemisi ile yapmak isteyen kişiler ortalama 6.900 TL’den başlayan fiyatlarla bu hayali gerçekleştirebilmektedir.

Tur programının ilk gününde Florida’ya geçiş yapılmaktadır. Limana transfer işlemlerinin sonrasında denize açılan gemi bir gün sonrasında George ve Grand Cayman limanına demir atmaktadır. Bu bölgede birçok tarihi kilise, bina bulunmaktadır. Sakin bahçeler ve dar sokakların eşsiz görüntüsü içinde gezmek ve alışveriş yapmak mümkündür. Yürünerek gezilen bölgede Ordinance Adası`ndan King`s Square`e geçiş yapılabilmektedir. Summers Bahçeleri, taş sokakları bulunan yerde eşsiz tablolar satın alınabilmektedir. Sonraki gün denize açılan geminin diğer durağı ise Oranjestad, Aruba’dır. Yıl boyunca güneş alan plajları, doğası ile insanları kucaklayan bölgede birçok alışveriş fırsatı bulunmaktadır. Bir sonraki durak olan Bonaire’de ise sualtı sporlarını ve dağcılığı yakından keşfetmek mümkündür.
2 gün demir alan 5* Celebrity Equinox gemisi bu süre zarfında yolcuları için gemi içerisinde gösteriler, ekstra programlar düzenlemektedir. Yanı sıra mevcut hizmetleri arasında bulunan yüzme, casino, masaj, güzellik merkezi gibi aktiviteler yolcuların zamanlarının etkili biçimde geçmesini sağlamaktadır. Deniz yolculuğunu tamamlayan geminin Miami Florida limanına demir atmasından sonra havalimanına transfer olan yolcular belirlene sefer sayılı uçakları ile İstanbul’a inmek üzere havalanmaktadır. Tur programı bu aşama itibari ile sona ermektedir.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir