5* Allure Of TheSeas ile Doğu Karayipler Turları - Karayipler

5* Allure Of TheSeas ile Doğu Karayipler Turları

Doğu Karayipler dünyanın en güzel tatil noktalarından bir tanesi olarak gösterilmekte olup buraya yapılan gezilerin bir kısmında 5* Allure of TheSeas adlı gemi kullanılmakta ve insanlar söz konusu turları satın alarak bu gemi ile seyahat etme fırsatını yakalamaktadır. 5* Allure of TheSeas adlı gemiyle yapılan turlarda insanlar Doğu Karayipler bölgesinde yer alan bütün önemli noktaları görme fırsatı elde ederken aynı zamanda da denizlerin üzerinde keyifli zamanlar geçirmektedir. Tur şirketleri tarafından düzenlenen gezilere katılan kişilerin ücret ödemenin dışında pasaport işlemlerini de yapması gerekmektedir. Böylece ziyaret edilen ülkelere giriş yapılırken herhangi bir zorluk yaşanmamaktadır. Dolayısıyla pasaport işlemlerine gereken önemin mutlaka verilmesi gerekmektedir.

5* Aluure of TheSeas gemisi içerisinde çok fazla imkan bulunmakta ve insanlar sadece burada kalsa dahi bir 5 yıldızlı otelde kalmanın rahatlığını yaşamaktadır. Özellikle yüzme havuzu ve spor salonu gibi imkanların bulunması son derece önemlidir. Seyahat esnasında insanlar buraya gelerek keyifli zamanlar geçirebilmekte ve herhangi bir sıkılma durumu yaşamamaktadırlar. Bunun dışında gemi içerisinde yiyecek ve içecekler tamamen ücretsiz olarak verilmesine rağmen alkollü içecek isteyenlerin mutlaka bir miktar ödeme yapmaları gerekmektedir. Dolayısıyla da bu tür içecekleri almayı düşünen kişilerin maddi olarak hazırlıklı gitmelerinde fayda bulunmaktadır. Katılımcıların bunun dışında yapacakları alışverişleri ve ekstraları da karşılaması gerekmektedir.

İstanbul’dan hareket eden yolcular öncelikle Miami’ye geçiş yapmakta ve buradaki otele yerleşmektedir. Otelde bir gece geçiren katılımcılar daha sonra 5* Allure of TheSeas gemisine binerek mavi sulara açılmaktadır. Öncelikle Nassau kentine gidilmekte ve buradaki önemli yerler ziyaret edilmektedir. Ayrıca yapılan mini gezintiler sayesinde insanlar daha rahat bir şekilde buradaki eserleri görmektedir. Buradan sonra ise bölgedeki diğer önemli kentler ziyaret edilmektedir. Buralarda yer alan sahillere giden yolcular okyanusa girebilmekte ve ılık suların tadını çıkarmaktadır. Kum, güneş ve mavi suların sağlamış olduğu keyfi yaşayan kişiler daha sonra ise tekrardan Miami’ye dönmekte ve buradan İstanbul’a geçiş yapılmaktadır.

Yorumunuz Nedir?

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir